Haber Detayı
03 Haziran 2021 - Perşembe 12:57 Bu haber 3866 kez okundu
 
Teoman Mutlu ; Malatya Her Zaman Yön Veren İl Olmuştur
Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış ilişkiler Başkanı MKYK Üyesi Teoman Mutlu Memleketi Malatya’da Çeşitli Ziyaretlerde Bulundu.
Siyaset Haberi


Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış ilişkiler Başkanı MKYK Üyesi Teoman Mutlu , Türkiye Değişim Partisi Malatya İl Başkanı Ramazan Akbudak ve Parti Teşkilatı Üyeleri ile birlikte Malatya'da esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet edip sorunları dinledi.

 

Malatya'ya geldiği günden beri yoğun bir ilgi ve sevgi ile karşılanan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış ilişkiler Başkanı MKYK Üyesi Teoman Mutlu , Hemşerilerim beni bağırlarına bastı. Her biri beni bir evladı gibi kardeşi gibi gördü. Bu  ilgi ve alaka bizim sorumluluklarımızı fazlasıyla arttırdı.  Ben uzun yıllar  memleketimden ve ülkemden uzak yaşadım. Malatya'mızı ve ülkemizi her platformda en iyi şekilde temsil ettim. Özellikle ABD'de kurduğumuz ve Başkanlığını yaptığımız Malatyaspor USA ile tüm  Dünya'ya Malatya'mızın ismini duyurdum. Malatya ve Türkiye benim için canımı seve seve vereceğim bir sevdadır. Bu sevda  ölene kadar bitmeyecektir.. Ben içinizden bir Malatya'lı kardeşiniz olarak sizleri geçmişte her zaman en iyi şekilde temsil ettim ve bundan sonrada siyaset arenasında hiç bir ayırım ve ayrıcalık göstermedende sizleri temsil edeceğim dedi.

 

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı  Teoman Mutlu, Malatya’da kendisine gösterilen ilgiden memnun olduğunu ifade edip Malatya'da  “Girmedik sokak , çalmadık kapı , tokalaşmadık el bırakmayacağız. Biz Siyasi ve Ekonomik İstikrar değişimini Malatya'da başlattık Allah'ın izni ile bu başlattığımız değişim Türkeye'nin 7 bölgesine 81 iline yayılarak  devam edecek dedi.  

 

Malatya'lı vatandaş ve esnaflar ziyaretten duydukları menmuniyeti dile getirerek , İnşallah Teoman Mutlu kardeşimizi en iyi yerlerde görmek isteriz. Siyaset arenasında bir Milletvekili olarak Malatya'da görmeyi çok arzu ederiz. Teoman Mutlu başkanımız yaptığı çalışmaları , Malatya sporuna ve gerek Malatya olsun gerek Türkiye olsun ve Yurt dışı olsun Malatya'mızı ve Ülkemizi nasıl en iyi şekilde temsil ettiğini hepimiz şahit oluyoruz.. Böyle pırıl pırıl bir  kardeşimizin her platformda Malatya'lıları ve Malatya'mızı temsil etmesi bizleri oldukça mutlu eder kendisine bundan sonraki siyasi çalışmalarında başarılar dileriz diye konuştular.

 

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Dış ilişkiler Başkanı MKYK Üyesi Teoman Mutlu , Malatya ziyaretlerini bir süre daha devam ederek geniş kapsamlı bir çalışma ve rapor hazırlayacak.

 

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Teoman, Mutlu, ;, Malatya, Her, Zaman, Yön, Veren, İl, Olmuştur,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı