Haber Detayı
15 Haziran 2021 - Salı 10:35 Bu haber 3531 kez okundu
 
Ekrem İmamoğlu 17 Haziran Perşembe Günü Malatya’da
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu bir dizi temas için 17 Haziran Perşembe Günü Malatya’ya gelecek.
Siyaset Haberi


CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba, Malatya il başkanlığında düzenlediği basın toplantısında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Malatya’ya geleceğini açıkladı.

 

Ağbaba 31 Mart yerel seçimlerinde bir taahhüdümüz vardı. 31 Mart seçimlerinden önce vatandaşlarımız CHP’li belediyeleri seçerse, büyükşehir belediyelerimizi ilçe belediyelerimizle kardeş yapacağımızı ve kazanan belediye başkanlarımızı Malatya’ya getireceğimizi ifade etmiştik. Özellikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu Malatya’ya getireceğiz demiştik. Biz seçimleri kazanacağımızdan emindik, şimdi sözümüzü gerçekleştiriyoruz. 17 Haziran Perşembe günü İstanbul Büyükşehir Başkanımız Ekrem İmamoğlu, Malatya’da olacak. Programa sabah 10’da il binamızı ziyaret ederek başlayacak.

 

İl Başkanlığından sonra kentte esnaf gezisi yapıp sonra Hekimhan ilçemizde belediyemizi ziyaret edecek. Saat 15.30’da Arguvan, akşam 17.30’da da Arapgir ilçe ve belediyemizi ziyaret edecek. Burada konakladıktan sonra sonraki gün saat 9.30’da Adıyaman Gölbaşı’nı ziyaret ettikten sonra bölgeden ayrılacak. Şimdiden bütün Malatyalıları partimize ve gezimize davet ediyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediyemizin Malatya’ya katkıları olacağını umuyoruz dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ekrem, İmamoğlu, 17, Haziran, Perşembe, Günü, Malatya’da,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı