Haber Detayı
27 Eylül 2021 - Pazartesi 12:23 Bu haber 3273 kez okundu
 
Bürokrasimiz Ne Kadar Güçlüyse İlimiz O Kadar Güçlü Olur
Malatya Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Protokol Müdürü Sait Kaplan ve Beraberindeki Heyeti Misafir Etti.
Gündem Haberi


Başkan Yunus Görgün Bürokrasimiz Ne Kadar Güçlüyse İlimiz O Kadar Güçlü Olur

Malatya’da Bulunan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Protokol Müdürü Sait Kaplan ve Beraberindeki Heyet Malatya Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün'ü Ziyaret Etti.

 

Malatya Baskilliler Dernek Başkanı Yunus Görgün,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bugün bizi burda ziyaret eden bir birinden kıymetli misafirlerimiz var. Başta Malatya'lı Hemşehrimiz Bölgemizin İnsanı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Protokol Müdürü Sait Kaplan'a her zaman ve her yerde Malatya ve Bölge sorunlarına yakından hassasiyet göstrerek ve ilgilenerek çözüm noktasında öncülük ettiği çini şahsım ve tüm hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum.Gerçekten Hemşehrimiz Bölgemizin İnsanı  Cumhurbaşkanı Yardımcısı Protokol Müdürü  Sayın Sait Kaplan  bizler için bir değerdir.  Kendisi ile ne zaman görüssek Malatya'mızın ve Elazığ'ımızın hatta bölgemizin sorunları olup olmadığını ve kendisinin yapacak bir şeyi olup olmadığını sorarak ben her zaman hemşehrilerimin emrindeyim demesi bizleri oldukça menmun etmektedir.  İnşallah bundan sonrada Sait Kaplan gibi Bürokratlarımızın sayısı artar. Çünkü her bir Bürokratımız bizler için bir değer bir kıymettir.

Malatya Baskilliler Derneği Başkanı Yunus Görgün kendilerini ziyarete gelen Cumhurbaşkanı Yardımcısı Protokol Müdürü Sait Kaplan , Malatya Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı  Mehmet Sığırcı ,  ( MATEK - DER ) Malatya Tekstil  ve Konfeksiyoncular Derneği Başkanı Şerif Aykız  , Malatya Hekimhan'lı Sinema Sanatçısı Ayhan Levent, İş İnsanları  Ahmet Akkoyun ve Necmettin Karakaş'a  nazik ziyaretlerinden dolayı şahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ediyorum dedi.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Bürokrasimiz, Ne, Kadar, Güçlüyse, İlimiz, O, Kadar, Güçlü, Olur,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı