Haber Detayı
27 Mayıs 2021 - Perşembe 23:31 Bu haber 5074 kez okundu
 
Biraz Konuşalım Mı ? Ekin TV'de Geceye Damgasını Vurdu
TV ve Radyo Program Yapımcısı ve Sinema Oyuncusu Yusuf Özpolat'ın Türkiye'nin Müzik Kanalı Ekin TV'de her Perşembe günü Saat 19.30 - 21.30 arası yayınlanacak olan programın ilk bölümü geceye damgasını vurdu.
Kültür-Sanat Haberi


Biraz Konuşalım Mı ? Programı Ekin TV'de Geceye Damgasını Vurdu

TV ve Radyo Program Yapımcısı ve Sinema Oyuncusu  Yusuf Özpolat  Türkiye'nin en çok izlenen Müzik Kanalı 
 Ekin TV ve Radyo Ekin'de Sevenleriyle Buluştu.   

 

TV ve Radyo Program Yapımcısı ve Sinema Oyuncusu Yusuf Özpolat  Her Perşembe Günü Saat 19.30 - 21.30 arası  Biraz Konuşalım Mı ? isimli Programıyla  Türkiye'nin en çok izlenen Müzik Kanalı Ekin TV'de Canlı Yayında Bir birinden kıymetli konuklarıyla ekranda olacak.

 

Yapımcılığını ve Sunuculuğunu  Yusuf Özpolat'ın yaptığı Biraz Konuşalım Mı ? Programının bu haftaki ilk konukları Çok sevilen Türk Halk Müziği'nin  sevilen sesleri Mehmet Balaban ile Sinem Doğanay oldu.

İlk bölümü canlı yayınlanan ve her Perşembe günü  Saat 19.30 - 21.30 arası  yayınlanacak olan Biraz Konuşalım Mı ? programı tüm türk televizyonları arasında geceye damgasını vuran program oldu..

 

Başarılı Programcı Yusuf Özpolat ayrıca İstanbul'da 94. 4 frekansından yayın yapan Radyo Ekin'de hafta içi Pazartesi , Çarşamba ve Cuma günleri Saat 21.00 itibarıyla yaklaşık 25  yıldır kendi ismi ile özdeşleşmiş Gecenin Efendisi ilede dinleyicileriyle birlikte olacak.

Yaptığı programlar ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Yusuf Özpolat uzun yıllar Yolcu Yollarda Programının Yapım ve Sunuculuğunu gerçekleştirirken , Ayrıca Birçok Uydu Kanalda Genel Müdürlük , Program Yapımcılığı ,  Radyo Programcılığı             ( Gecenin Efendisi ) , Gazete ve Haber Sitelerinde Köşe Yazarlığı da yaptı.  Yusuf Özpolat Aynı zamanda Aylık çıkan ve Türkiye geneli dağıtımı yapan  YOLCU adlı Ulusal dergininde İmtiyaz Sahibi...

 

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Biraz, Konuşalım, Mı, ?, Ekin, TV'de, Geceye, Damgasını, Vurdu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı