Hakkımızda

YASAL HATIRLATMALAR

İşbu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir:

 

1. Bu internet sitesine girilmesi, internet sitesinin ya da internet sitesindeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vb. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil veya başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan malatyahaberajans.com  sorumlu değildir.

malatyahaberajans.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

malatyahaberajans.com,  işbu internet sitesi ve internet sitesi uzantılarında mevcut her tür hizmet, ürün, internet sitesini kullanma koşulları ile internet sitesinde sunulan bilgileri, önceden bir ihbara gerek olmaksızın değiştirme, internet sitesini yeniden organize etme, yayını durdurma haklarını saklı tutar. Değişiklikler internet sitesinde yayım anında yürürlüğe girer. İnternet sitesinin kullanımı ya da internet sitesine giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir.

 

2. malatyahaberajans.com'un kullanıcı tarafından internet sitesinde/sadakat kart kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden; mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı aksine bir bildirimi olmadığı sürece malatyahaberajans.com kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.

 

3. malatyahaberajans.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

 

4. Bu internet sitesi malatyahaberajans.com'un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. malatyahaberajans.com  bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

 

5. malatyahaberajans.com bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, malatyahaberajans.com markası ve diğer markalar, http://www.malatyahaberajans.com/ alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları da dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. İnternet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz veya dağıtılamaz. İnternet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. malatyahaberajans.com burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

6. malatyahaberajans.com  dilediği zaman bu yasal hatırlatmalar sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına internet sitesine her girişte yasal hatırlatmalar sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir. 
 

 

Gizlilik İlkeleri

malatyahaberajans.com internet yayınlarının gerçekleştirildiği malatyahaberajans.com'un adresiyle ilgili gizlilik ilkeleri aşağıdadır. Kullanıcılar, malatyahaberajans.com'u kullandıkları süre boyunca bu ilkeleri kabul etmiş sayılırlar.

 

1. Bilgi Toplama

malatyahaberajans.com adresi kullanıcılarının şifre, kullanım alışkanlıkları, davranışları hakkında bilgi toplamaz. Çeşitli veri sayaçları tarafından elde edilen bilgiler kapsam dışında olmakla birlikte bu bilgilerin hiçbirisi ticari amaçla kullanılamaz. malatyahaberajans.com'a verdiğiniz bilgiler 3.kişilerin kullanımına kapalıdır.

 

2. Yasal Süreçler

malatyahaberajans.com'a kullanıcılar sadece yaptıkları yorumlardan sorumludur. Haber ve köşe yazarlarının altına yapılan yorumlar, yasal ihtiyaç olması dahilinde soruşturma konusu olabilmektedir. Kullanıcı IP’sini talep eden dava, soruşturma gibi yasal işlemler olması durumunda,malatyahaberajans.com yasalara bağlı kalarak ilgili kullanıcının bilgisini, resmi kurumlara iletir.

 

Kullanıcılar yorum dışında, sosyal medya hesapları veya farklı alanlarda gazetenin haberinin paylaşarak yaptıkları kişisel yorumlarından kendileri sorumludur.

 

3. Güvenlik

malatyahaberajans.com'un güvenliği Türkiye lokasyonlu web aksiyon  ( www.webaksiyon.com ) adlı  bir sunucu firması tarafından sağlanmaktadır. Sunucuya dışarıdan erişim, malatyahaberajans.com yöneticileri haricinde yasaktır. Dolasıyla sunucumuz içerisinde korunan kullanıcı bilgilerinin erişimi dışarıya kapalıdır. 

malatyahaberajans.com  Adlı  Haber Sitesi  Anadolu Basın Birliği  - GAP Gazeteciler Birliği   Kurucu ve Üyesidir.

Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı