Haber Detayı
27 Ekim 2019 - Pazar 22:33 Bu haber 1291 kez okundu
 
Yıldırım; Hak, Hukuk, Adalet,Liyakati Ön Plana Çıkartacağız
Yeniden Refah Partisi (YRP) Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım Malatya’da siyasete yeni bir anlayış kazandırarak hak, hukuk, adalet, liyakati ön plana çıkartan bir anlayışın sesi olacağımızı da huzurlarınızda ifade etmek istiyorum.”
Siyaset Haberi


Yeniden Refah Partisi (YRP) Malatya İl Başkanı, geçtiğimiz pazar günü düzenlenen il kongresine katılımlarından dolayı il binasında düzenlendiği kahvaltı programı ile 1. Olağan il kongresini değerlendirdi.

 

Yeniden Refah Partisi (YRP) Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım.Parti binasında basın il kahvaltıda bir araya geldi.Yıldırım konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

 

“20 Ekim Pazar 12.00 Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve Şehzademizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Malatya 1.Olağan Kongremize katılıp, kongremizin heyecan ve coşkusunu Malatya halkına ve doğal olarak Türkiye’ye duyuran gayret ve çabalarınızı takdir eder, şükranlarımızı sunarız. Yeniden Refah Partisi’nin kurulması ve Malatya’da bize görev verilmesi ile beraber 10 ilçede teşkilatlanıp 8 ilçede kongremizi yapmış bulunmaktayız. Aynı zamanda 2380 adet gönüllü üyemiz ve 202 adet mahalle temsilcimiz bulunmaktadır. Bu vesile ile hem Türkiye siyasetinde hem de yerelde Malatya siyasetinde Yeniden Refah Partisi’nin yapıcı siyaset ve muhalefet anlayışı ile hakkı ve adaleti üstün kılacağımız bir vizyon ile var olacağımızı huzurlarınızda ifade etmek istiyorum. Bu çerçevede özellikle Malatya’da siyasete yeni bir anlayış kazandırarak hak, hukuk, adalet, liyakati ön plana çıkartan bir anlayışın sesi olacağımızı da huzurlarınızda ifade etmek istiyorum.” Program kahvaltı ikramının ardından sona erdi.

Kaynak Haber: Kazım Erayabakan - malatyagundemozel.com

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yıldırım;, Hak,, Hukuk,, Adalet,Liyakati, Ön, Plana, Çıkartacağız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı