Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 01:16 Bu haber 1687 kez okundu
 
Yıldırım'dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Mesajı
Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım , 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
Gündem Haberi


Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım'ın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Yayınladığı Mesaj Şöyle ;

10 Ocak 1961 tarihinde birkaç gazetecinin hak ve emek mücadelesinde doğan bu bayram gazeteciliğin kutsal ve saygıdeğer bir meslek olduğunu tekrar teyit etmektedir.

 

Gazetecilik; sadece haber yapıp kamuoyunu haberdar etmek değildir. Gazeteci yaptığı habere emeğini , alın terini, vicdanını, duygularını katan ender bir kişiliktir. Her türlü zorluğu ,sıkıntıyı bertaraf ederek, her türlü tehlike ve saldırıya göğüs gererek görevini yapar.

 

Zorluklar ile mesleklerini idrak eden gazetecilerin kutsal bir görev üstlendiklerini belirten Başkan Bilal Yıldırım , gazetecilerin ailesinden fedakârlıkta bulunarak, kutsal bir görevi yerine getiren ve toplumun sesi olan insanlar olduğunu söyledi.

 

Gazetecilerin demokrasilerde vazgeçilmez bir unsur olduğunu belirterek, ilkeli, tarafsız ve kamu yararına çalışan gazetecilerin toplumsal barışa hizmet eden, milletin sesi, soluğu olduğunu kaydetti. 

 

Onuru , emeği ve yüreği ile görevini yapmaya çalışan gazetecilere çalışma alanlarında başarılar dilerken 10 Ocak çalışan gazeteciler bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yıldırım'dan, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Gününü, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı