Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 18:18 Bu haber 1747 kez okundu
 
Yeniden Milletimizi Milli Görüş Bayrağı Etrafında Toplayacağız
Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.
Siyaset Haberi


Yeniden Milletimizi Milli Görüş Bayrağı Etrafında Toplayacağız

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri , Anadolu Basın Birliği Malatya Şubesini Ziyaret Etti.

 

Ziyarette konuşan Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım Türk Siyasetine Yeniden Milli Görüş Anlayışını Kazandırmaya Geldiklerini Söyledi.

 

Başkan Bilal Yıldırım ; Yeniden Refah Partimiz 23 Kasım 2018’de Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmeddin Erbakan Hocamızın Oğlu Sayın Dr. Fatih Erbakan Genel Başkanlığında Kurulmuştur. Teşkilatlanma Çalışmalarına Hız Vererek 77 İl Ve 670 İlçede Teşkilatlanmasını Tamamlamıştır.

 

Malatya İl Teşkilatı Olarak Ve Bendeniz Kurucu İl Başkanı Olarak 20 Mart’ta Aldığım Bu Görevi En İyi Şekilde Yapmaya Çalışmaktayım. İl Yönetimimizi , İl Gençlik Kollarını Ve İl Hanım Kollarını Oluşturarak  Çalışmalarımıza Devam Etmekteyiz. 10 İlçemizde Teşkilat Kuruldu Ve 8 İlçemizde De Kongreler Yapıldı.

 

Cenabı Allah Nasip Eder İse 20 Ekim Pazar Günü Ramada ( Altın Kayısı ) Otelinde Saat : 12.00’da Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın Katılımı İle İl Kongremizi Gerçekleştireceğiz.

 

Genel Başkanımız Cumartesi Gecesi 23.45 Uçağı İle Malatya’ya Gelecek Pazar Günü Esnaf Ziyaretlerinden Sonra Ramada Otel’de Ki Kongremize Katılıp Daha Sonra İlimizden Ayrılacaktır.

 

Kongremizin Malatya’mıza ,  Türkiye’mize Ve Tüm İslam Alemine Hayırlar Getirmesini Cernabı Alah’tan Niyaz Ediyor Ve Ve Malatya’lı  Hemşerilerimizi Kongremize Davet Ediyorum.

 

Ayrıca Sınırlarımızın Dışında Barış Pınarı Harekatını Yürüten Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Komuta Kademesine Ve Mehmetçiğimize Başarılı Operasyonlarından Dolayı Selam Gönderiyor , Muzaffer Olmaları İçin Dua Ediyoruz. Bizleri Burada  Misafir Ettiğiniz İçin Siz Değerli Başkanım Zeki Dağ ve Yönetim Kuruluna Partim ve Arkadaşlarım Adına Çok Teşekkür Ediyorum Dedi.

 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı Zeki Dağ ise  , Ülkemiz Zor Bir Dönemden Geçiyor. Millet Olarak Tek Vücut Olup Ordumuzun ve Devletimizin Yanında Yer Almalıyız. Barış Pınarı Harekatının Allah’ın İzni İle Başarılı Bir Şekilde Tamamlanacağından Hiçbir Şüphemiz Yok Rabbim Cephedeki Mehmetçiğimize Güç Kuvvet Versin..81 Milyonun ve Türk Milletinin Duası Onlarla Olsun… Sizlere de Bizleri Ziyaret Ettiğiniz İçin Teşekkür Ediyor Pazar Günü Yapacağınız Kongrenin Sizlere ve Milletimize Hayırlı Olmasını Diliyorum Dedi.

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yeniden, Milletimizi, Milli, Görüş, Bayrağı, Etrafında, Toplayacağız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı