Haber Detayı
27 Temmuz 2020 - Pazartesi 12:13 Bu haber 4130 kez okundu
 
Yeni Malatyaspor Düştüğü Yerden Kalkacak Bir Camiadır
Yeni Malatyaspor'un eski yöneticileri İş İnsanları Sait Aybak ve Hadi Dursun , Yeni Malatyaspor'un Düştüğü Duruma Çok Üzgün Olduklarını Belirterek , Takımımız Bu Duruma Düşmemeliydi Dediler.
Spor Haberi


Yeni Malatyaspor'un bir çok başarısında ve şampiyonluklarında imzası olan eski yöneticiler İş İnsanları Sait Aybak ve Hadi Dursun , Yeni Malatyaspor'un küme düşmesini halen içlerine sindiremediklerini belirterek  takımın düştüğü duruma çok üzgün olduklarını söylediler.

İş İnsanı Hadi Dursun , Yeni Malatyaspor bizim göz bebeğimizdir  sevdamızdır. Dünyada ki tüm Malatya'lıların ortak paydasıdır. Bizler Yeni Malatyaspor Mecerasına başladığımız zaman bu takım 3. lig'den 2.Lig'e yeni çıkmıştı. Bizim yönetici olduğumuz dönemde takım önce 2.Lig'de Şampiyon oldu ,bir sezon sonra çıktığı 1 Lig'de Şampiyon olarak Süper Lig'e çıkmayı hak kazandı. Yeni Malatyaspor'umuz o dönemlerde doğru yönetim ve planlamayla başarıdan başarıya koştu..Malesef 3 sezon kaldığımız sezonda bizlerin içerisinde olmadığı bir dönemde takım küme düştü. Bu durum bizleri çok üzdü.. Malatya camiasından yoğun baskılar ve güzel temenniler duyuyoruz..Bizler Sait Aybak Başkanım ve daha önce görev aldığımız tüm arkadaşlarımız her zaman Malatya Şehri İçin , Yeni Malatyaspor için göreve hazır olduklarını bizleri ne zaman göreve Malatya için taşın altına elimizi değil başımız gövdemizi koymaya hazırız.. Malatya'lılar ümitsizliğe kapılmasın Allah'ın izni ile Yeni Malatyaspor'umuz düştüğü yerden kalkacaktır dedi.

 Battalbey Yönetim Kurulu Başkanı Sait Aybak ise , Bİzler en güzel ve en başarılı günlerimizi geçirdiğimiz Yeni Malatyaspor'umuzun düştüğü bu duruma çok üzülüyoruz.. Malatya Camiası büyük bir camiadır. Allah'ın izni ile  Takımımız düştüğü yerden el birliği ile tekrar eski başarılı günlerine dönecektir. Bizler Battalbey olarak 3 yıl Yeni Malatyaspor'umuza  forma sponsoru olduk.  Bizlere Yeni Malatyaspor'umuz için ne düşerse maddi manevi yine takımımızın yanında olmaya seve seve devam ederiz.. İnşallah bu zor günler Malatya Camiasının birlikte kenetlenmesiyle en kısa zamanda atlatılacaktır dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yeni, Malatyaspor, Düştüğü, Yerden, Kalkacak, Bir, Camiadır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı