Haber Detayı
25 Temmuz 2020 - Cumartesi 19:01 Bu haber 4131 kez okundu
 
Yalçınkaya , Her Bir Vatandaşımız Bizim İçin Çok Kıymetlidir
AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Yalçınkaya , En kısa zamanda halk diliyle yolun altı ve yolun üstü kavramını kaldıracağız dedi.
Siyaset Haberi


Malatya'da Yolun Altı Veya Yolun Üstü Diye Bir Şey Kalmayacak


AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanı Muhammed Yalçınkaya , En kısa zamanda halk diliyle yolun altı  ve yolun üstü kavramını kaldıracağız dedi. 


Anadolu Basın Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Hidayet Özpolat ve Ali Ekber Kaya ,   AK Parti Yeşilyurt İlçe Başkanlığının yeni taşındığı  binasını ziyaret ederek Başkan Muhammed Yalçınkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Başkan Muhammed Yalçınkaya , Merkez üssü Elazığ Sivrice olan Deprem sonrası eski AK Parti Malatya İl Binası , Yeşilyurt ve Battalgazi Başkanlığının bulunduğu bina ağır hasar gördü. Bizde yeni binamıza geçmek için bir çok yerde arayış içerisine girdik.  Sonrasında sizlerinde ziyaret ettiği Çavuşoğlu'nda ki bu binayı bulduk. Burayı özellikle Yeşilyurt İlçe Başkanlığı olarak seçmemizde ki amaç  hani Malatya'da sürekli yolun üstü ve yolun altı diye ayrılan bir kavram var. Yolun altı denilen hem Yeşilyurt  hemde Battalgazi bölgesinde bulunan Mahalleler sanki hiç hizmet almıyormuş gibi bir algı var.  Bizde bu algıyı kırmak için özellikle merkez binamızı Çavuşoğlu Mahallemizde seçtik.  İnşallah hem Yeşilyurt Belediyesi hemde Battalgazi Belediyesi olarak yeni yapılan ve yapılacak olan projelerle bu yolun altı dedğimiz bölgeler hak ettiği hizmeti alacaktır. AK Parti olarak Bizim asla hiç bir mahallemizi ayırt etme lüksümüz yok bizim için her mahalle sakinimiz bir birinden kıymetlidir hizmetin en iyisine layıktır.   yaklaşık 18 yıllık AK Parti belediyeciliği döneminde Malatya'mızın tüm İlçelerine ve Mahallelerine eşit hizmet götürmek ve geliştirmek için gayret gösterdik. Bundan sonra'da yeni imar planları ve TOKİ iş birliği ile tüm Malatyamızın çehresini değiştireceğiz dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Yalçınkaya, ,, Her, Bir, Vatandaşımız, Bizim, İçin, Çok, Kıymetlidir,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı