Haber Detayı
08 Şubat 2020 - Cumartesi 03:16 Bu haber 2205 kez okundu
 
YADER Yılın İlk Toplantısını Gerçekleştirdi
(YADER) Yetiştirme Yurtlarında Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mehmet Çolak ve Yönetim Kurulu Üyeleri 2020 Yılı İlk Toplantısını Gerçekleştirildi.
Gündem Haberi


Başkan Mehmet Çolak öncülüğünde toplanan Yönetim Kurulu Üyeleri 2019 yılı Dernek faliyetlerinin değerlendirmesini yaparken yine  (YADER) Yetiştirme Yurtlarında Ayrılanlar Yardımlaşma Derneği olarak 2020 yılında yapılacak çalışmalar ve faliyetler hakkında istişarede bulunuldu..

 

Başkan Mehmet Çolak , 2019 yılı içerisinde Dernek olarak bir çok etkinliğe katıldıklarını ve ortak faliyet yürüttüklerini , özellikle Yurtlarda kalan çocuklarla ve kişilerle yakından ilgilendiklerini belirterek , 2020 yılı içerisinde Dernek Yönetimi ve Üyelerimizle birlikte faliyetlere ara vermeden devam edeceklerini söyledi..

 

Başkan Çolak , Malatya Öğretmenler Evinde gerçekleşen bu toplantı yılın ilk toplantısı oldu bundan sonrada sık sık Dernek Yönetimi ve Üyelrimizle birlikte sık sık bir araya gelip istişarelerde bulunacağız. Bu tolantı vesilesi ile Başta 24 Ocak Elazığ ve Malatya'da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allahtan Rahmet ve sevenlerine sabırlar diliyorum ayrıca..

 

İdlip'de hain düşen şehitlerimize , Van'da Çığ altında kalan tüm Vatan Çocuklarına , ve son olarak İstanbul Sabiha Gökçe alanında piste düşen uçakta ölen 3 vatandaşımıza ve tüm yaralı ve Gazilerimize Başta ölenlere Rahmet yaralı vatandaşlarımızada Allahtan acil Şifalar diliyorum diyerek 2020 yılında Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın diyerek yeni bu yılın Malatya'mıza , Ülkemize ve Tüm Dünyaya barış  huzur ve sağlık getirmesini diliyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: YADER, Yılın, İlk, Toplantısını, Gerçekleştirdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı