Haber Detayı
01 Haziran 2020 - Pazartesi 14:44 Bu haber 4249 kez okundu
 
TÖTM Onkoloji Hastanesi'nin Yapımı Tamamlandı
Malatya İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Onkoloji Hastanesi'nin yapımı tamamlandı.
Sağlık Haberi


Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay , Turgut Özal Tıp Merkezi Onkoloji Hastanesi'nin yapımı ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

 

Rektör  Prof.Dr. Ahmet Kızılay Paylaşımında Şu Bilgilere Yer verdi ;  "217 yataklı Onkoloji Hastanesi" inşaatımız tamamlandı. Türkiye'nin en büyük kanser merkezlerinden biri olacak. Tefrişine başladık.

 

Hemşire ve diğer sağlık personeli (342 kişi), yardımcı personel (285 kişi) alımı için ilana çıktık. Hastanemiz hizmet vermeye başlayacak.

 

Onkoloji enstitüsü kurmak için çalışmaya başladık. Ayrıca, ilaç geliştirmek için "İlaç araştırma ve uygulama merkezi" açma çalışmasını da başlattık.

 

Hedefimiz İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi Onkoloji Hastanemizi, tanı - tedavi - araştırma ve ilaç geliştirme alanlarında Ülkemizin en ileri kanser merkezi yapmaktır.

Malatya İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmet Kızılay , Hastanemiz  İçin Hemşire ve diğer sağlık personeli (342 kişi), yardımcı personel (285 kişi) toplam 627 kişi alımı için ilana çıktık dedi.

 

İnönü Üniversitesi 100 Temizlik Personeli Alımı Yapacak.

İnönü Üniversitesi hastanesine İŞKUR aracılığı ile 100 temizlik personeli alımı yapılacağı öğrenildi.

Temizlik personeli adayları İŞKUR tarafından İnönü Üniversitesi'nde yapılacak kura ile belirlenecek. İş başvuruları İŞKUR'un resmi internet sayfası üzerinden online olarak yapılacak olup, en az lise mezunu adaylar 1 Haziran 2020 tarihine kadar iş başvuru kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. 100 temizlik personeli alımı için ayrıntılı bilgi İŞKUR web sitesinden alınabilecek.


342 sözleşmeli sağlık personeli için başvuru 12 Haziran'da sona eriyor

Daha önce yapılan ilanla duyurulan 342 sözleşmeli sağlık personeli alımı için başvuruların 12 Haziran'da sona ereceği belirtildi. Başvuru kapsamında 300 hemşire, 2 psikolog, 1 diyetisyen, 2 fizyoterapist, 37 sağlık teknikeri alımı yapılacak. Ayrıca 169 hasta ve yaşlı bakımı elemanı ile 4 güvenlik görevlisi alımı da gerçekleştirilecek


Sağlık personeli için İnönü üniversitesinin resmi sitesinde, bakım elemanı ve güvenlik görevlisi için ise İŞKUR'un resmi internet sitelerinden detaylı bilgi alınabilecek

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: TÖTM, Onkoloji, Hastanesi'nin, Yapımı, Tamamlandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı