Haber Detayı
09 Eylül 2019 - Pazartesi 15:45 Bu haber 1305 kez okundu
 
TFF Başkanı Nihat Özdemir'den Malatya'ya Tesis Müjdesi
Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir Yeni Malatyaspor Kulübünü Ziyaret Etti
Spor Haberi


Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve TFF Yönetim Kurulu Üyesi Malatya'lı Hamit Altıntop Yeni Malatyaspor Kulübünü ziyaret ederek yeni stadyumun yanına yapılması düşünülen tesisler ile ilgili Başkan Adil Gevrek'ten bilgi aldılar.


Ziyarette Konuşan Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Yönetim Kurulu Üyeleri Aziz Yalçınkaya, Mehmet Koçyiğit, İlhan Çelebi, Sportif Direktöru  Ali Ravcı ve Kulüp Genel Müdürü Selçuk Günaydın  hazır bulundu. 


Ziyarette ayrıca Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Malatya'lı olan  Vahap Munyar ve Sabah Gazetesi Yazarları da yer aldı.


Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek,  yeni stadyumun yanına  yapılması düşünülen tesisler ile ilgili sunum yaparak bölge için de büyük önem taşıyan bu projeye destek istedi.


TFF Başkanı Nihat Özdemir de gerekli desteklerin verileceğini ifade ederek, projenin kendi hayalindeki projeyi yansıttığını ifade etti.


Misafirler  daha sonra antrenman sahalarında incelemelerde bulundular.


Ziyaretin sonunda Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek  tarafından TFF Başkanı Nihat Özdemir ve yanındaki heyete BtcTurk Yeni Malatyaspor forması ve kayısı hediye edildi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: TFF, Başkanı, Nihat, Özdemir'den, Malatya'ya, Tesis, Müjdesi,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı