Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 10:59 Bu haber 4750 kez okundu
 
Ruhatsız Tüfek , Tabanca ve Uyuşturucu Yakalandı
Malatya İl Emniyeti Asayiş Şube Müdürlüğüne Bağlı Ekipler Malatya Geneli Suç Örgütlerine Göz Açtırmıyor.
Asayiş Haberi


Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Operasyonlarda Çok Sayıda Uyuşturucu Maddesi , Uyarıcı Hap , Ruhsatsız Tabanca ve Güvenlik Güçlerince aranan bir kişi Ele Geçirildi.

 

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Operasyonlar Şöyle : 

(1) Balyoz-2 Ekibimizce yapılan kontrollerde şüphe üzerine durdurulan bir araç içerisinde bulunan (2) şahsın yapılan kaba üst aramasında (22 adet uyuşturucu hap ve bir miktar (metamfetamin) narkotik madde ele geçirilmiştir.

 

(2) Asayiş Şube Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce 23/12/2019 tarihinde A. U. isimli şahısın yapılan GBT sorgusunda "Erzincan 3 Asliye Ceza Mahkemesince hükümlü ve tutuklunun kaçması, Sivas Sulh Ceza Hakimliğince Basit Yaralama, Erzincan İnfaz Bürosunca Nitelikli Yağma" suçlarindan toplamda 9 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası olduğu anlaşılmış olup şahıs adli mercilere teslim edilmiştir.

 

(3) Balyoz-2 ekibimizce Halfettin mahallesi üzerinde yapılan denetim ve kontrollerde bir araçta yapılan aramada (1 adet ruhsatsız Otomatik tüfek ve 1 adet tabanca ele geçirilmiş ve şahıs hakkında gerekli işlemler yapılmıştır.

 

(4) Balyoz-2 ekibimizce şüphe üzerine durdurulan bir araç içerisinde bulunan (2) şahsın yapılan kaba üst aramasında (14 adet uyuşturucu ve uyarıcı madde) ele geçirilmiş gerekli işlemler yapılmıştır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Ruhatsız, Tüfek, ,, Tabanca, ve, Uyuşturucu, Yakalandı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı