Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 14:19 Bu haber 1211 kez okundu
 
Prof. Dr. Altan, İdris Güllüce ve Güldal Akşit'i Ziyaret Etti
Prof. Dr. Bayram Altan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Güldal Akşit'i ve Cumhurbaşkanı Başdanışman , Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı İdris Güllüce' yi Ziyaret Etti
Gündem Haberi


Malatyalı Hem şehrimiz, İslam Ülkeleri Akademisyenler Birliği Genel Başbakanı ve Başbakan Eski Başdanışmanı Prof. Dr. Bayram Altan, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı, Kültür ve Turizm Eski Bakanı Güldal Akşit’i makamında ziyaret etti.

 

Prof. Dr. Altan, Genel Başkanı olduğu Birliğin ve Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu İSAK Vakfı’nın yurtiçinde ve yurtdışındaki örnek teşkil edecek etkin faaliyetlerini anlattı.

 

Ayrica 57 Ülkede toplam 3.413 temsilcisi bulunan İSAK VAKFI olarak bir Vakıf Üniversitesi kurmak istediklerini, iki ilimizde uygun araziler tespit ettiklerini ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a konuyu arz edip onay alacaklarını, söyledi..

 

Kendilerini ziyaretten, STK faaliyetlerinden ve Üniversite kurulusundan memnuniyetini belirten Güldal AKSIT'e, proje Mimarı Eski Başbakanlarımızdan Merhum Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN olan kitaplarından " Dünyayı Kimler Yönetiyor? GİZLİ DÜNYA DEVLETİ" isimli kitabini imzalı olarak hediye etti.

 

PROF. DR. BAYRAM ALTAN, CUMHURBAŞKANI BAŞDANISMANI İDRİS GÜLLÜCE'Yİ ZİYARET ETTI

Malatyalı Hemsehrimiz İslam Ulkeleri Akademisyenler Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve Başbakan Eski Başdanışmanı Prof. Dr. Bayram Altan, Cumhurbaskanı Başdanısmani , Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı İdris GÜLLÜCE' yi ziyaret etti.

 

Kısa adı İSAK olan Vakfın kurulus amacinı, altyapısinı, yurticinde ve yurtdışinda teşkilatlanmasini, faaliyetlerini, Üniversite kurma projesini ve zaman zaman gerçekleştirdikleri ticari çalışmalarıni anlatti.

 

Çok samimi bir ortamda gecen sohbet sonradında Prof. Dr. Bayram ALTAN, yazdıği "Dünyada Kazanabileceğimiz SONSUZ MUTLULUK - 120 Altın Kural" isimli 91. Kitabinı imzalayarak hediye etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Prof., Dr., Altan,, İdris, Güllüce, ve, , Güldal, Akşit'i, , Ziyaret, Etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı