Haber Detayı
08 Kasım 2019 - Cuma 13:52 Bu haber 1244 kez okundu
 
MHP Malatya Teşkilatı Lösemi Hastalığına Dikkat Çekti
MHP Malatya Teşkilatı Lösemi Hastalığına Dikkat Çekmek İçin İl Binası Önünde Maske Dağıtımı Yaparak Farkındalık Yarattı.
Gündem Haberi


MHP LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA DUYARSIZ KALMADI . BAŞKAN AVŞAR, “YALNIZ DEĞİLSİNİZ SEVGİ HER ŞEYİ YENEBİLİR”

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar Lösemili çocuklara duyarsız kalmayarak, parti il başkanlığı kışla caddesi önünde vatandaşlara maske dağıtımı gerçekleştirdi.

 

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar maske dağıtımı esnasında vatandaşlara yaptığı konuşmada; “02-08 kasım tarihleri haftası lösemili çocuklar haftasıdır. Küçücük bedenlerde kocaman yürekleriyle hayata tutunmaya çalışan evlatlarımızın sevgiyle kucaklaşacağı farkındalıkların daha da gün yüzüne çıkması için bizlerde çocuklarımızın gülümsemeleri maske altında kalmasın diye onları anlayabilmek için bir dakikalık da olsa maskeyi takmanız yeterlidir. Bizler de maskelerimiz takarak ülkemizdeki binlerce lösemili çocuğun sesi olup "Yalnız Değilsiniz Sevgi Her Şeyi Yenebilir" diyerek destek olmak istedik. bu konuda yıllardır en büyük destekçileri olan lösev'e de ayrıca teşekkür ediyorum.”ifadelerini kullandı.

 

Farkındalık yaratan programa, MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı, MHP Yeşilyurt İlçe Başkan Yardımcısı Halil Mutlu, Ülkü Ocakları Malatya İl Başkanı Bayram Işık, MHP Kadın Kolları İl Başkanı Selma Çiçek çok sayıda stk ve vatandaşlar katıldı. Proğram sonrası MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve ilçe Başkanları maske dağıtımı gerçekleştirerek vatandaşları konu hakkında bilgilendirdi. Lösemili çocuklar hakkında yapılan duyarlı porğram vatandaşlar tarafından takdir ile karşılandı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: MHP, Malatya, Teşkilatı, Lösemi, Hastalığına, Dikkat, Çekti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı