Haber Detayı
13 Eylül 2019 - Cuma 13:40 Bu haber 1624 kez okundu
 
MHP Malatya Heyeti Pütürge'ye Çıkarma Yaptı
MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu , MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve İl yönetim kurulu üyeleri Pütürge Tepehan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Siyaset Haberi


MHP MALATYA MİLLETVEKİLİ FENDOĞLU , İL BAŞKANI BÜLENT AVŞAR VE YÖNETİMİ PÜTÜRGE'Yİ ZİYARET ETTİ

MHP Malatya Milletvekili Mehmet Celal Fendoğlu , MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve İl yönetim kurulu üyeleri Pütürge Tepehan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.


İlçe girişinde MHP Pütürge İlçe Başkanı Mustafa Aluç , MHP Pütürge Meclis Üyesi Adayı İbrahim Yalçınkaya , Pütürge MHP İlçe Yönetimi ve Çok sayıda vatandaş tarafından büyük bir coşku ile karşılanan Milletvekili Fendoğlu ve MHP Malatya İl Başkanı Bülent Avşar vatandaşlar ile sohbet edip esnaf ziyaretinde bulundular.

 

MHP Pütürge İlçe Başkanı Mustafa Aluç ,Sayın Vekilimiz Mehmet Celal Fendoğlu , MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ve İl Yönetim Kurulu Üyelerini Pütürgemizde misafir etmek bizim için büyük bir mutluluk. Gerek Milletvekilimiz Fendoğlu olsun Gerekse İl Başkanı R.Bülent Avşar ve İl Yönetimi olsun her zaman bizim arkamızda durdular. Bizlerde Pütürge İlçe Teşkilatı olarak Liderimiz Devlet Bahçeli ve burada bulunan MHP Kadrolarına yol arkadaşı olduk ve çıktığımız bu kutlu yolda Ülkemiz ve Memleketimiz için elimizden gelen gayreti gösterdik. Bizler Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Pütürge’mizde de Cumhur İttifakı’nın gereğini fazlasıyla yerine getirdik. Bunun en güzel örneğini 31 Mart Yerel Seçimlerinde hiçbir karşılık , makam ve mevki gözetmeksizin ev ev , mahalle mahalle gezerek en güzel şekilde gösterdik dedi.

MHP Pütürge Belediye Meclis Adayı İbrahim Yalçınkaya ise Sayın Vekilim Mehmet Celal Fendoğlu , MHP Malatya İl Başkanım R.Bülent Avşar ve İl Yönetim Kurulu Üyelerini burada ağırlamak bizim için Pütürge’miz için bir şereftir. Bizler bu Ülkücü hareket içerisinde olmaktan ve böyle bir kadro içerisinde görev almaktan büyük onur ve gurur duymaktayız. Bizim derdimiz her daim Memleketimizin ve Ülkemizin Bekası , Birlik ve Beraberliği için hiçbir karşılık gözetmeden çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Pütürge’mizin Tepehan’ımızın ve diğer Mahallerimizin sorunlarını Vekilimize ve İl Başkanımıza anlattık. Allah’ın izni ile MHP’nin bu çalışkan kadroları Pütürge’nin sorunlarını çözmek için bizlere ellerinden gelen gayretleri yapacağının sözünü verdi. Sayın Vekilim ve İl Başkanım göreve geldikleri günden bugüne kadar hiçbir parti ve insan ayırımı yapmadan Malatya’mızın her noktasına hizmet etmeye çalışıyorlar. Allah kendilerinin ve bu milletin Yar ve Yardımcısı olsun dedi.

 

MHP Heyeti Tepehan Pazarcık Köyünde Abuzer Beyhan’ın vefat eden oğlu Derviş Beyhan’ın cenazesine katıldı.

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: MHP, Malatya, Heyeti, Pütürge'ye, Çıkarma, Yaptı,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar


Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı