Haber Detayı
13 Ekim 2021 - Çarşamba 12:01 Bu haber 3660 kez okundu
 
(MEV ) Ankara Şube Başkanı Haluk Akşit Oldu
Eski Bakan Güldal Akşit'in Eşi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Baş Müşavirliği Görevinde de Bulunan Haluk Akşit, Malatya Eğitim Vakfı (MEV ) Ankara Şube Başkanı Oldu.
Gündem Haberi


Eski  Kültür ve Turizm ve  Kadın ve Aile'den Sorumlu Devlet Bakanı olan  Güldal Akşit'in Eşi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Baş Müşavirliği Görevinde Bulunan Haluk Akşit Malatya Eğitim Vakfı (MEV ) Ankara Şube Başkanı Oldu.

 

Malatya Eğitim Vakfı Ankara Şube Başkanı  Ekrem Dernek'in sağlık sorunları nedeniyle ayrılmasından dolayı  bir süredir kapanmayla karşı karşıya kalan Malatya Eğitim Vakfı (MEV )  Ankara Şubesi Başkanlığına Genel Kurul Kararıyla Haluk Akşit  Atandı.

 

Malatya Eğitim Vakfı Ankara Şube Başkanılığına Getirilen Haluk Akşit, böyle onurlu ve şerefli bir göreve isminin konuşularak gündeme gelmesinde özellikle katkısı olan Ankara Malatyalılar Federasyonu (MAFED) Başkanımız sayın Kamil Göksu ve Genel Merkez başkan ve yönetim kurulundaki kıymetli yöneticilerimize teşekkür ediyorum.Bizim aile olarak ve bireysel olarak her hangi bir statüye ve Kimliğe ihtiyacımız yoktur. Benim için önemli olan  ülkemizin geleceği olan gençlerimize destek olacak çalışmaları yapmaktır.Eğitimini tamamlamak isteyen ihtiyacı olan çocuklarımızın eğitimine bir nebzede olsa katkı sunabilirsek bizim aile olarak en büyük mutluluğumuz bu olacaktır dedi.

 

Başkan Haluk Akşit, Ankara'daki hatırı sayılır hemşehrilerimi teker teker ziyaret ederek benim yapacağım bu çalışmalara gerek fikri gerek maddi açıdan desteklerini rica edeceğim ve birlikte çalışacağım yönetim kurulunu oluşturacağım diyerek Ankara'daki tüm Malatya'lı İş İnsanı ve Bürokratları yanlarında görmek istediklerini söyledi.

 

Malatya Eğitim Vakfı Ankara Şube Başkanılığına Getirilen Haluk Akşit Kimdir ? 

1958 Malatya Doğumlu olan Haluk Akşit Elektrik Mühendisi olup Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Baş Müşaviri olarak görev yapmaktadır.

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: (MEV, ), Ankara, Şube, Başkanı, Haluk, Akşit, Oldu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı