Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 17:50 Bu haber 2342 kez okundu
 
METDER’den Barış Pınarı Harekatına Destek
( METDER ) Malatya Eczane ve Teknisyenler Derneği Türkiye’nin Düzenlemiş Olduğu Barış Pınarı Harekatına Destek Verdi.
Gündem Haberi


METDER’den Barış Pınarı Harekatına Destek

( METDER ) Malatya Eczane ve Teknisyenler Derneği Türkiye’nin Düzenlemiş Olduğu Barış Pınarı Harekatına Destek Verdi.

( METDER ) Malatya Eczane ve Teknisyenler Derneği Basın Sözcüsü İbrahim Halil Timur , Türk Milleti Binlerce yıldır orta Asya’dan , Orta Doğu’ya , Kafkaslardan , Balkanlara , Afrika’dan , Avrupa’ya en son Anadolu’dan tüm dünyaya kök salan onlarca Devlet kurmuş ve bu Devletleri kura iken milyonlarca  Şehit ve Gazi vermiştir. Bu asil Millet binlerce yıldır düşmana boyun eğmemiş Allah’ın izni ile de kıyamete kadarda boyun eğmeyecektir.

 

Bizler bu Milletin her bir şerefli evladı olarak geçmişte Atalarımız can verdiği  Yurtlar, Topraklar İçin dün olduğu gibi bugünde bizlerde seve seve canımızı hiç bedel istemeden seve seve veririz. Bu milletin mayısında Devlet sevgisi özgürlük ve bağımsızlık  ateşi olduğu sürece hiçbir güç bu milletin önünde duramaz.  Türk Milleti yaşadığı her Coğrafyayı vatanı kabul etmiş seve seve canını vermekten çekinmemiştir.  Dünyada hiçbir millet yoktur ki Türk Milleti gibi askere ve savaşa giderken güle oynaya davul ve zurnalarla gitsin. Bizim için en büyük şeref milleti , vatanı ve bayrağı için şehadet şerbeti içmektir. 

 

Bugün Suriye’nin kuzeyinde Barış Pınarı harekatına katılan askerlerimiz sınırdan  içeri girerken güle oymaya inançla , yüzünde tebessümle giriyordu. İşte Türk Milletinin , Türk Askerinin , Mehmetçiğin bu tavrı Dünya Milletlerine korku mazluma güven vermiştir. 

 

Bizler ( METDER ) Malatya Eczane ve Teknisyenler Derneği’nin her bir ferdi olarak ,  Barış Pınarı harekatını cani gönülden destekliyor dualarımız Mehmetçiğimiz ve devletimiz içindir. Allah’tan dileğimiz hiçbir Mehmetçiğimizin tırnağına taş değmemesidir. Rabbimsen isteğimiz Mehmetçiğimizi ve Ordumuzu tüm bu hain örgütler ve Devler karşısında Muzaffer kılmasıdır. Allah Mehmetçiğimizin ve Ordumuzun yar ve yardımcısı olsun.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: METDER’den, Barış, Pınarı, Harekatına, Destek,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı