Haber Detayı
23 Ocak 2020 - Perşembe 18:17 Bu haber 3116 kez okundu
 
Malatya'lı Veteriner Hekimlerin Sorunları Masaya Yatırıldı
Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu Beraberindeki heyet Malatya İl Tarım Orman Müdürü Tahir Macit'i Makamında Ziyaret Etti.
Gündem Haberi


Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu, İkinci Başkan Muhlis Atay ve Malatya Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Ergün Koşar ile birlikte İl Müdürü Tahir Macit'i makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret esnasında tarım ve hayvancılık sektörünün mevcut durumu, iyileştirme ve geliştirme çalışmaları konularında görüş alışverişi yapıldı.

 

Ayrıca mesleğini gerek kamuda, gerekse serbest olarak icra eden Veteriner Hekimlerin sorunları ve çözüm önerileri konularında istişarelerde bulunuldu.

 

Ziyaretlerinden dolayı Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu ve beraberindeki heyete teşekkür eden İl Müdürü Tahir Macit "Hayvancılık Ülkemiz ve İlimiz için çok önemli bir sektördür. Veteriner Hekimler ve Sağlık Personelleri bu sektörün sürdürülmesinde vazgeçilmez unsurlardır. Bu bağlamda ilimizde kamuda ve serbest olarak görev ifa eden tüm çalışanlara teşekkür ediyorum." dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya'lı, Veteriner, Hekimlerin, Sorunları, Masaya, Yatırıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı