Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 02:02 Bu haber 4359 kez okundu
 
Malatya 81 İl Hediyelik Eşya ve Yöresel Ürünler Fuarı Açılıyor
Bu Yıl 2. Gerçekleşecek Olan 81 İl Hediyelik Eşya ve Yöresel Ürünler Fuarı 8 - 17 Kasım Tarihleri Arasında Malatya Büyükşehir Belediye Binası Yanında Düzenlenecek.
Ekonomi Haberi


Malatya 81 İl Hediyelik Eşya ve Yöresel Ürünler Fuarı Açılıyor

Bu Yıl 2. Gerçekleşecek Olan  81 İl Hediyelik Eşya ve Yöresel Ürünler Fuarı  8 - 17 Kasım Tarihleri Arasında Malatya Büyükşehir Belediye Binası Yanında Düzenlenecek.

 

MALATYA ' DA BEKLENEN GELENEKSEL FUAR

İkincisi gerçekleşecek olan yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivali 08 KASIM da kapılarını açacak 17 KASIM ' a kadar devam edecek etkinlik de TÜRKİYE 'nin  81 ilinden gelecek olan yöresel ürünler MALATYA halkı ile buluşacak , 08 - 17 KASIM 2019 tarihleri arasın da Malatya Büyükşehir Belediyesi binası yanın da ki alan da gerçekleşecek olan festival  de EGE zeytin yağından , TRABZON peynirine,  İZMİT pişmaniyesinden  , HATAY künefesine , ISPARTA gül ürünlerinden , BEYPAZARI unlu mamullerine… 81 ilden yöresel ürünleri bu etkinlik de  bulabilirsiniz. 

 

 FANTASTİCO SİRK 4 yıl aradan sonra tekrar Malatya’ da 
08-17 KASIM 2019 tarihlerin de Malatya Büyükşehir Belediyesi etkinlik alanın da gerçekleşecek olan yöresel ürünler ve hediyelik eşya festivalin de gençler ve çocuklar için mini bir sirk organizasyonları  da gerçekleşecektir. 4 yıl önce Malatya’ya gelmiş olan FANTASTİCO gösteri sanatçılarından oluşan ekip çocukların keyifli bir zaman geçirmesini sağlayacaktır. Dünya rekortmeni lastik adamdan, ateş şova varana kadar farklı gösteri sanatçıları yer alacaktır. Sirk organizasyonu 9-10-16-17 Kasım tarihlerin de festivalin içerisin de ki her Cumartesi-Pazar 4 seans şeklin de düzenlenecektir. SİRK GÖSTERİSİ İLE İLGİLİ GİRİŞLER ÜCRETSİZDİR.


08 – 17 KASIM 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ANATOLİA GURME FEST etkinliğine organizatörler tüm Malatyalıları davet etmektedir.

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Malatya, 81, İl, Hediyelik, Eşya, ve, Yöresel, Ürünler, Fuarı, Açılıyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı