Haber Detayı
14 Şubat 2020 - Cuma 19:30 Bu haber 2218 kez okundu
 
MAFSAD’ta “Seyahatin Resimli Tarihi” Adlı Söyleşi Yapılacak
Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD’ta “Seyahatin Resimli Tarihi” adlı söyleşi gerçekleştirilecek.
Kültür-Sanat Haberi


SEYAHATİN RESİMLİ TARİHİ

Malatya Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği-MAFSAD’ta “Seyahatin Resimli Tarihi” adlı söyleşi gerçekleştirilecek.

 

Fırat Kalkınma Ajansı-FKA tarafından 2019 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenen ve MAFSAD tarafından yürütülen Gezi Yazarlığı Projesi çerçevesinde “Seyahatin Resimli Tarihi” adlı söyleşi 15 Şubat 2020 c.tesi akşam 18.00’de MAFSAD Fehmi Kolçak Çok Amaçlı Salonunda yapılacak. Fotoğrafçı-Yazar-Seyyah Özcan Yurdalan tarafından gerçekleştirilecek olan söyleşiye ilgi duyan herkes katılabilir.

 

MAFSAD Yönetim Kurulu Başkanı İnan Orhan FKA tarafından desteklenen Gezi Yazarlığı Projesi çerçevesinde bu hafta sonu iki etkinlik yapılacağını, 15-16 Şubat 2020 tarihlerinde MAFSAD üyelerinin katılabileceği “Gezi Yazarlığı Atölyesi” ve 15 Şubat 2020 c.tesi akşam 18.00’de ilgi duyan herkesin ücretsiz olarak katılabileceği “Seyahatin Resimli Tarihi” adlı söyleşinin gerçekleştirileceğini belirtti. İnan Orhan, Özcan Yurdalan’ın bu konuda çok donanımlı olduğunu ve 15 Şubat 2020 c.tesi akşam 18.00’de yapacakları söyleşiye zamanı olan ve ilgi duyan herkesi davet ettiklerini ve bu söyleşiyi kaçırmamalarını önerdi.

 

Başkan İnan Orhan 2019 yılı Teknik Destek Programı kapsamında hazırladıkları “Gezi Yazarlığı Projesi’ne verdikleri destekten dolayı Fırat Kalkınma Ajansına ve projeyi uygulanmaya değer bulan değerlendirme ekibine ve ayrıca Sayın Özcan Yurdalan’a çok teşekkür etti.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: MAFSAD’ta, “Seyahatin, Resimli, Tarihi”, Adlı, Söyleşi, Yapılacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı