Haber Detayı
18 Temmuz 2020 - Cumartesi 12:52 Bu haber 4098 kez okundu
 
Kooperatifçilik Otobüsü 20 -24 Temmuz'da Malatya’da
Kooperatifçilik Otobüsü, 20 -24 Temmuz 2020 tarihleri arasında Malatya’da olacak.
Ekonomi Haberi


Kooperatifçilik Otobüsü Malatya’ya geliyor

Ticaret Bakanlığı’nın, kooperatiflerin gelişmesi ve kooperatifçiliğin yaygınlaşması amacıyla başlattığı Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında oluşturulan Kooperatifçilik Otobüsü, 20 -24 Temmuz 2020 tarihleri arasında Malatya’da olacak.

 

Malatya Ticaret İl Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada Kooperatifçiliğin tanıtılması, kooperatifçilik algısının olumlu yönde güçlendirilmesi ve kooperatifçiliğin faydalarının anlatılması için çok sayıda etkinlik hazırlandı ve Kooperatifçilik Otobüsü bu etkinliklere uygun olarak tasarlandı.

 

Kooperatifçilik Otobüsü, uğradığı her ilde bir hafta boyunca ilçeleri dolaşacak.

 

Bu kapsamda 20 Temmuz 2020 Pazartesi günü Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda Türkiye’de Kooperatifçilik & Kadın Kooperatifleri Paneli düzenlenecek, ayrıca kayısı üretimi ve pazarlamasında kooperatifleşme çalışmaları ele alınacak.

 

En az bir yeni kooperatif ve iş fikri oluşturma hedefi ile yola çıkan Kooperatifçilik Otobüsü, Malatya’da kaldığı 20-24 Temmuz 2020 tarihlerinde, Yazıhan, Hekimhan, Kuluncak, Doğanşehir, Akçadağ, Darende, Doğanyol, Pütürge, Kale, Arapgir ve Arguvan İlçelerini gezecek.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kooperatifçilik, Otobüsü, 20, -24, Temmuz'da, Malatya’da, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı