Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 18:12 Bu haber 3072 kez okundu
 
Kızılay Malatya Şubesi Yardımlarına Devam Ediyor
Türk Kızılay Malatya Şube Başkanlığı Yeşilyurt ve Battalgazi ilçesinde Jandarma tarafından belirlenen adreslere bayram öncesi gıda paketleri ve Kızılay kavurmaları dağıttı.
Gündem Haberi


Kızılay Malatya Şubesi Bayram Öncesi İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardımlarına Devam Ediyor

Türk Kızılay Malatya Şube Başkanlığı  Yeşilyurt ve Battalgazi ilçesinde Jandarma tarafından belirlenen adreslere bayram öncesi  gıda paketleri ve Kızılay kavurmaları dağıttı.

 

Türk Kızılay Malatya Şube Başkanlığı ekipleri ve Malatya İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Necmi İNCE tarafından organize edilen Yeşilyurt ve Battalgazi İlçe Jandarma Komutanlıkları tarafından ortak bir çalışma yürütülmüş ve Yeşilyurt ve Battalgazi ilçesinde Jandarma tarafından belirlenen adreslere bayram öncesi ufak da bir katkı olsa sunmak adına gıda paketleri ve Kızılay kavurmaları dağıtılmıştır. 

 

Dağıtımın ardından Türk Kızılay Şube Başkanı bu dağıtımları Jandarma Komutanlığı ile yapmış olmaktan mutlu olduklarını söyleyerek İl Jandarma Komutanımız  Kıdemli Albay Necmi İNCE ve ekibine ayrı ayrı teşekkür etmiş ypılan bu çalışmanın vatandaşa "Devlet varsa yanlız değilsiniz" i göstermek adına çok güzel bir çalışma olduğunu belirterek bayramdan sonra da birlikte hareket etme kararı aldıklarını dile getirmiştir. 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Kızılay, Malatya, Şubesi, Yardımlarına, Devam, Ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı