Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 13:05 Bu haber 1642 kez okundu
 
İş İnsanı Yusuf Kenan Küçükaslan'dan Yeşilyurt'a Okul
Malatya'lı Hayırsever İş İnsanı Yusuf Kenan Küçükaslan Tarafından Yeşilyurt İlçesine 16 Derslikli Anadolu Lisesi Yapılacak.
Eğitim Haberi


Vali Aydın Baruş ve Hayırsever İş İnsanı Yusuf Kenan Küçükaslan Arasında Okul Protokolü İmzalandı

Eğitime %100 destek kampanyası çerçevesinde, daha önce de bir Anadolu lisesi yaptıran hayırsever İş insanı Yusuf Kenan Küçükaslan tarafından Yeşilyurt İlçesine yaptırılacak olan 16 derslikli Anadolu Lisesi’nin Protokolü Valilik Makamında imzalandı.

 

Vali Aydın Baruş, Hayırsever İş Adamı Yusuf Kenan Küçükaslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ile inşa edilecek olan okul hakkında bir süre görüştü. Görüşmenin ardından, Vali Aydın Baruş, Hayırsever İş Adamı Yusuf Kenan Küçükaslan ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı tarafından protokol imzalandı.

 

Vali Aydın Baruş Yeşilyurt İlçesinde yapılacak olan 16 Derslikli Anadolu Lisesi’nin yapımına katkı sağlayan Hayırsever İş Adamı Yusuf Kenan Küçükaslan’a teşekkür ederek, okulun eğitim camiasına hayırlı olmasını diledi.

 

İnşaatının bitiminde Malatya Valiliği ile Hayırsever İş Adamı Yusuf Kenan Küçükaslan tarafından işbirliği içerisinde açılış töreni gerçekleştirilecek olan okula “Nazife Mustafa Küçükaslan’’ isminin verilmesi planlanmıştır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, İnsanı, Yusuf, Kenan, Küçükaslan'dan, Yeşilyurt'a, Okul,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı