Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 16:41 Bu haber 4128 kez okundu
 
İş İnsanı Vakkas Ünsal'ın Kurban Bayramı Mesajı
Ankara'da Green Garden Eymir Düğün , Toplantı ve Kahvaltı Salonlarının Sahibi Malatya'lı İş İnsanı Vakkas Ünsal , Tüm Malatya'lı Hemşehrilerimin ve İslam Aleminin Kurban Bayramı Mübarek Olsun.
Gündem Haberi


Ankara'da Green Garden Eymir Düğün , Toplantı ve Kahvaltı Salonlarının  Sahibi Malatya'lı İş İnsanı Vakkas Ünsal  , Kurban  Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 

 

İş İnsanı Vakkas Ünsal , Kurban Bayramı’nın ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışının olduğunu kaydetti. Kurban Bayramı’nın Hz. İbrahim’in sadakatini ve Hz. İsmail’in teslimiyetini hatırlattığını kaydettiği mesajında, “Bayramlar; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Bayramlaşmak barışmak, kucaklaşmak ve yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Bayramlarda dargınlıklar, küskünlükler unutulup bütün olumsuzluklar bir tarafa bırakılır. Kurban Bayramı da Allah’a adanan ve Allah adına kesilen kurbanların ihtiyaç sahipleri ile paylaşıldığı, kardeşlik örneklerinin en güzelinin yaşandığı kutlu bir zaman dilimidir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın, bizleri birbirimize her zamankinden daha çok yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini diliyor; milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, İnsanı, Vakkas, Ünsal'ın, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı