Haber Detayı
19 Mayıs 2020 - Salı 16:46 Bu haber 3154 kez okundu
 
İş İnsanı Erol Ağca'dan Kadir Gecesi ve 19 Mayıs Mesajı
Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve İş İnsanı Erol Ağca , Kadir Gecesi ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Gündem Haberi


Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve  İş İnsanı Erol Ağca ,​ Kadir Gecesi  dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecenizi ve İslam âleminin Kadir Gecesini tebrik ediyor; Yüce Rabbimizden, oruçlarımızı hatimlerimizi ve tüm ibadetlerimizi kabul buyurmasını, Cehennem azabından beraatini alan kullarından olmasını, bu veba hastalığının tez üzerimizden, İslam âleminden kalkmasını, sıhhat huzura birlik ve beraberliğine vesile olmasını temenni ediyorum dedi.

 

Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi ve  İş İnsanı Erol Ağca ,​ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramı Dolayısıyla Bir Mesaj Yayımladı.

İş İnsanı Erol Ağca  mesajında, “Milli mücadele döneminin ülkemizi işgal etmeye çalışanlara yönelik başlatılan milli ruh meşalesinin başlangıcının 101’inci yılının onur ve gururunu yaşıyoruz. 19 Mayıs 1919’da Samsun’da yakılan bu meşale, bir asır geçse de aynı şekilde yanıyor ve muhafaza ediliyor. 19 Mayıs, emperyalist devletlerin Anadolu’yu işgal hayallerine karşılık başlatılan; Anadolu halkının esareti kabul etmeyişinin ve örneğine dünya tarihinde rastlanılmayacak bir karşı koyuştur. Bu büyük mücadelede yüce milletimiz, onur ve asaletiyle, vatanımıza ve bayrağımıza içte ve dışta yönelen tehditlere karşı koyuş, bizim durumumuzda olan diğer milletlere de örnek olmuştur.

 

101 yıl önce yakılan istiklal meşalesinin aydınlattığı yolda birlik ve beraberlik içinde yürümektir.  Bu duygu ve düşüncelerle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere memleketimiz için mücadele eden, bu uğurda şehit düşen kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, İnsanı, Erol, Ağca'dan, Kadir, Gecesi, ve, 19, Mayıs, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı