Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 21:45 Bu haber 4068 kez okundu
 
İş İnsanı Bilal Elmas'ın Kurban Bayramı Mesajı
Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Elmas , Kurban Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi


Yeni Malatyaspor  , Malatya Konferedasyonu ve MİAD Malatya'lı İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi  İş Adamı Bilal Elmas ,  Kurban  Baayramı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

Tüm İslam âleminin bayramını tebrik eden Bilal Elmas , “Kurban Bayramı’nın başta gönül coğrafyamız olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

 

Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi  Bilal Elmas'ın Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesaj şöyle:

“Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Öncelikle bu önemli ve anlamlı günlerin Arapgirimiz, ülkemiz, İslam âlemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyor; daha nice bayramlara sağlık, mutluluk ve huzur içinde ulaşmayı temenni ediyorum. Bayramlar, toplumda karşılıklı sevgi ve saygı bağlarını pekiştiren, dargınlıkları unutturup barıştıran, kardeşçe kucaklaştıran, birlik ve beraberliği, bir arada yaşama arzusunu kuvvetlendiren müstesna günlerdir. İnsanı insan yapan değerlerin ve erdemlerin yoğun olarak yaşandığı günler olan bayramlar, toplumsal hayatımız açısından da çok büyük bir öneme ve değere sahiptir. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin bayramını en kalbi duygularla kutluyorum.” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, İnsanı, , Bilal, Elmas'ın, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı