Haber Detayı
22 Mayıs 2020 - Cuma 23:06 Bu haber 3100 kez okundu
 
İş Adamı Bilal Elmas'ın Ramazan Bayramı Mesajı
MAKON , MİAD ve Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Elmas , Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi


MAKON , MİAD ve Yeni Malatyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Elmas ,  Ramazan Bayramı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Hepimizi manevi huzura eriştiren mübarek Ramazan ayını uğurlarken, Ramazan Bayramına kavuşmuş olmanın mutluluk ve sevincini yaşıyoruz. Bayramlar, vatandaşlarımız arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği, dargınlıkların unutulduğu, küslerin barışıp kardeşçe kucaklaştıkları mana yüklü özel günlerdir. 

 

Mesajında birlik, beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve barış vurgusu da yapan Bilal Elmas  “Ülkemizin zor bir sınavdan geçtiği bu günlerde herkes için daha çok barış, daha çok kardeşlik istiyoruz. Bu topraklara ait insanların bugün sergileyecekleri tavır,  gelecekte mirasımızı taşıyacak çocuklarımızın da kaderini belirleyecek. Hangi vatan, hangi millet, çocuklarına barış, sevgi ve huzur yerine silah sesleri bırakmak ister!  Dünyayı sadece gelecek nesillerimize öğreteceğimiz sevgi ile kurtarabiliriz. . Biz, Türk milleti olarak güneşin üzerimizden gitmemesi için ecdadımızın bize öğrettiği ve tüm dünyaya gösterdiği şekilde birbirimize kardeşlik, birlik, beraberlik duyguları ile sıkı skıya kenetleniriz ve kenetleneceğimiz de muhakkaktır. Tarihi boyunca bağımsız ve özgür yaşamış bir millet olarak; bu durumun hiç bir koşulda değiştirilemeyeceği gerçeğini tüm dünya insanlığı idrak etmelidir. Son dönemde yaşadığımız sıkıntılara göstereceğimiz sağduyu ve akl-ı selim tavır, bizi daha da aydınlık günlere ulaştıracaktır.

Bu duygu ve düşüncelerim ile Ramazan Bayramı’nın tüm insanlığa sevgi, saygı, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, Adamı, Bilal, Elmas'ın, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı