Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 13:57 Bu haber 2426 kez okundu
 
İş Adamı Bilal Elmas'ın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
Evkur Yeni Malatyaspor , MAKON ve MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Elmas , 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi


Evkur Yeni Malatyaspor , MAKON  ve  MİAD Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Elmas , yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

 

“Tarihi eşsiz kahramanlıklarla dolu olan aziz Türk Milleti, asla esarete ve baskılara rıza göstermeyen bağımsızlığına ve istiklaline kast eden hainlere ve işgalcilere karşı başlattığı Kurtuluş Savaşı'nı tarihte eşine az rastlanır bir kahramanlıkla karşı gelmiş ve önemli bir zafer kazanmıştır. Malazgirt'ten beri gelen tarihi kin ve hınçları ile her yönden üzerimize saldıran emperyalist devletlerin planları, milletimizin azim ve kararlılığı ile bozuldu. Milli bir ruh ve şahlanışla küllerimizden yeniden doğduk ve 29 Ekim 1923'te Türkiye Cumhuriyeti Devletini kurduk.

 

Cumhuriyetimize hayat veren ruh, tıpkı 96 yıl önce olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır. 

 

Bilal Elmas , Türkiye Cumhuriyeti Devleti olarak  hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz. Muasır medeniyetin ötelerine ulaşacağımıza ve tarih sahnesinde bize ait olan yeri alacağımıza inancımız tamdır. Bu vesile ile Cumhuriyetin ilan edilişinin 96. yılını tekrar kutluyor, ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Cumhuriyetin kuruluşunda büyük fedakârlıklar gösteren devlet ve siyaset adamlarını minnetle anıyorum.” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: İş, Adamı, Bilal, Elmas'ın, , 29, Ekim, Cumhuriyet, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı