Haber Detayı
08 Haziran 2020 - Pazartesi 17:37 Bu haber 3208 kez okundu
 
Hepimizin Amacı Ülkemizin Birliğini ve Beraberliğini Baki Kılmaktır
Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen, Bizler Farklı Düşünce ve Partilerde Görev Yapsakta Tek Derdimiz Ülkemizin Birliği ve Bütünlüğünün İlelebet Kalması İçin Mücadele Vermektir Dedi.
Gündem Haberi


Hepimizin Amacı Ülkemizin Birliğini ve Beraberliğini Baki Kılmaktır

Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen ve Genç İş  İnsanı Hasan Doğan,  Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım'ı Ziyaret Etti.

 

Genel Başkan Ayetullah Geçen, Bizler Bu Ülkenin bu Milletin bölünmez bütünlüğü ve beraberliği için, düşüncelerimiz , partilerimiz , siyasi hareketlerimiz ne olursa olsun hep birlikte omuz omuza mücadele vererek Şanlı Bayrağımızı İlelebet Kıyamete kadar birlikte dalgalandıracağız..  Bizler Tarih sahnesinde binlerce yıldır var olduk olmaya devam edeceğiz. Nasıl ki Ecdadımız Orta Asya'dan yola çıkarak 3 Kıtaya Türk'ün  gücünü gösterdi. Bu Millet binlerce yıldır her gittikleri yerlerde Beylikler , Devletler , İmparatorluklar  kurduysa ve bu günümüze geldiyse bizlerde bu şanlı Türk Milletinin Sancağını İlelebet kıyamete kadar taşımak için hep birlikte kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğiz dedi.

 

Başkan Ayetullah Geçen, Beni ve Değerli Yol arkadaşım Dava arkadaşım İş İnsanı Hasan Doğan'ı  kendi iş yerinde misafir eden değrli  Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım Başkanıma çok teşekkür ediyorum dedi.

 

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım'da ziyarettten duyduğu menmuniyetini dile getirerek , Değerli Ayetullah Geçen Başkanıma  ve Genç İş  İnsanı Hasan Doğan kardeşime teşekkür ediyorum dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Hepimizin, Amacı, Ülkemizin, Birliğini, ve, Beraberliğini, Baki, Kılmaktır,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı