Haber Detayı
26 Mayıs 2020 - Salı 18:54 Bu haber 3099 kez okundu
 
Hastane Yönetimi Hastaları Ziyaret Ederek Moral Verdi
Başhekim Prof. Dr. Erdal Aktürk, Koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ile mücadele ediyoruz. Bizler, vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz bayram demeden çalışıyoruz.
Sağlık Haberi


PROF. DR. ERDAL AKTÜRK, BAYRAMDA TEDAVİ GÖREN HASTALARI VE KORONAVİRÜS SALGINIYLA MÜCADELE EDEN KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINI ZİYARET ETTİ

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Başhekimi Prof. Dr. Erdal AKTÜRK, hastane yönetimi ile birlikte Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde tedavi gören hastaları ve koronavirüs salgınıyla mücadele eden kahraman sağlık çalışanlarını ziyaret etti.

 

PROF. DR. ERDAL AKTÜRK, RAMAZAN BAYRAMI’NI HASTANEDE GEÇİREN PERSONEL, HASTA VE HASTA YAKINLARINI YALNIZ BIRAKMADI

Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi  Başhekimi Prof. Dr. Erdal AKTÜRK, ilk olarak hastaları ziyaret ederek bayramların en çok seveni olan hastanemizde yatan hasta çocukların bayramını kutlayarak onlara oyuncak hediyeler verdi.

 

Daha sonra Koronavirüs salgınıyla mücadele eden kahraman sağlık çalışanlarının bayramını kutlayıp kolaylıklar dileyerek ailelerinden uzak geçirdikleri bayram gününde onlara moral ve motivasyon verdi.

 

Başhekim Prof. Dr. Erdal AKTÜRK, “Sağlık çalışanlarımızın ve hastalarımızın her zaman yanındayız. Bayramda'da yanlarında olarak onların moral ve motivasyonunu artırmak istedik. Koronavirüs salgınıyla mücadelede büyük bir özveri ile mücadele ediyoruz. Bizler, vatandaşlarımızın sağlığı için gece gündüz bayram demeden çalışıyoruz. Bayramda bayramın en çok seveni çocuklarımızı ve bu mücadelede büyük bir özveri ile çalışan kahraman sağlık personelimizi ziyaret ettik. Tüm hastalarımıza Allah’tan şifalar diliyorum. Kovid-19’la mücadelede fedakârca çalışan personelimize şükranlarımı sunuyor, bayramlarını tebrik ediyorum.” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Hastane, Yönetimi, Hastaları, Ziyaret, Ederek, Moral, Verdi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı