Haber Detayı
30 Aralık 2019 - Pazartesi 18:48 Bu haber 2473 kez okundu
 
Fırat EDAŞ, Yeni Yıl Gecesi İçin Gerekli Tedbirleri Aldı
Fırat EDAŞ, 7/24 hizmet veren Alo 186 Çağrı Merkezi, yılbaşında her türlü arıza ihbarlarına karşı da teyakkuzda kalacak.
Gündem Haberi


FIRAT EDAŞ YENİ YIL İÇİN HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., enerji tüketiminin arttığı yılbaşı gecesinde olası arızalara anında müdahale edebilmek için nöbetçi ekipleri ile hazır bekleyecek.

 

7/24 hizmet anlayışıyla Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli’de kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti vermek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Fırat EDAŞ, enerji tüketiminin yoğun olduğu yeni yıl gecesi için gerekli tedbirleri aldı.

 

Olası arızalardan dolayı müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için elektrik şebekelerinde önceden bakım onarım çalışmalarını tamamlayarak önlemini alan Fırat EDAŞ, 7/24 hizmet veren Alo 186 Çağrı Merkezi, yılbaşında her türlü arıza ihbarlarına karşı da teyakkuzda kalacak.

 

31 Aralık 2019 ve 1 Ocak 2020 tarihlerindeki tüm planlı kesintileri iptal edilerek, enerji akışının kesintisiz olması sağlanacak.

 

Olası arızalara SCADA uzaktan kontrol merkezinden müdahale edilecek. Görev alacak nöbetçi arıza bakım onarım personelleri ile her türlü arıza ve hasarlara hızlıca müdahale edilerek gerekli çalışmalar yerinde yapılacak.

 

“2020 YILINDA YATIRIMLAR HIZ KESMİYOR”

2019 yılında gerçekleştirdiği yatırımlarla bölgesine ciddi değer katan Fırat EDAŞ, yeni yıl ile birlikte yatırımların artarak devam edeceğine işaret etti

 

Hizmet verdiği her noktaya sürdürülebilir ve kaliteli enerji arzı vermek amacıyla çalışmalarını gerçekleştiren Fırat EDAŞ, 2020 yılının ülkemize huzur ve mutluluk getirmesini diledi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: , Fırat, EDAŞ,, Yeni, Yıl, Gecesi, İçin, Gerekli, Tedbirleri, Aldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı