Haber Detayı
03 Şubat 2020 - Pazartesi 17:23 Bu haber 3243 kez okundu
 
Erken Seçim Mi Geliyor?
Kulislerde erken seçim olacağına dair söylentiler konuşuluyor.
Siyaset Haberi


Kulislerde erken seçim olacağına dair söylentiler konuşulurken, AKP belediye başkanlarının ardından belediye meclis üyelerini de kampa sokma kararı aldı.AKP, Genel Merkez’de belediye meclis üyeleri ile eğitim programına başladı.

Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen eğitim programının ilkine Bingöl, Diyarbakır, Muş ve Şırnak Belediye Meclis üyeleri katıldı.

 

VATANDAŞIN BEKLENTİLERİ TESPİT EDİLECEK

Meclis Üyeleri Eğitim Toplantısı’nda Meclis üyelerinin aracılığıyla vatandaşın beklenti ve talepleri not ediliyor. Bir anlamda illerin fotoğrafı çekilecek. Vatandaşın sorunları, istekleri ve beklentileri ortaya çıkarılacak.


AKP belediye meclis üyeleri ile eğitim toplantısını belirli periyotlarla sürdürecek.

 

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR ANLATILIYOR

AKP daha önce belediye başkanlarını eğitim kampına almıştı, şimdi de peyderpey Meclis üyeleri ile eğitim programı başladı.Toplantıda hem mevzuat eğitimi hem etik kurallarla ilgili geniş kapsamlı eğitim veriliyor. Meclis üyelerine dikkat etmeleri gereken hususlar ve hassasiyetler aktarılıyor.

 

BELEDİYE BAŞKANLARINA LİDERLİK, ETKİLİ İLETİŞİM EĞİTİMLERİ VERİLDİ

AKP belli aralıklarla yaptığı Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantılarında da belediye başkanlarına liderlik, halkla ilişkiler, etkili iletişim, kaynak geliştirme, mevzuat, bütçe ve personel yönetimi alanında uzmanlar tarafından eğitimler vermişti. 
Kaynak yenicaggazetesi.com.tr

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Erken, Seçim, Mi, Geliyor?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı