Haber Detayı
02 Ağustos 2020 - Pazar 15:52 Bu haber 4078 kez okundu
 
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Malatya'yı Ziyaret Etti
Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Vali Aydın Baruş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce ve Şube müdürlüleri yol kontrol ve uygulama noktalarını ziyaret etti.
Gündem Haberi


Emniyet Genel Müdürü Aktaş Trafik Kontrol Noktasını Ziyaret Etti

Ankara’dan karayolu ile yol kontrol ve uygulama noktalarını ziyaret ederek Malatya -  Ankara yolu trafik kontrol noktasına gelen Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Vali Aydın Baruş, İl Emniyet Müdürü Ercan Dağdeviren, İl Jandarma Komutanı Albay Necmi İnce ve Şube müdürlüleri tarafından karşılandı.

 

Kara yolunda uygulama kapsamında durdurulan araçlardaki yolcuların bayramını kutlayan Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve Vali Baruş, sürücülerle sohbet ederek çocuklara çeşitli hediyeler, kırmızı düdük ve çikolata verdi.

 

Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş ve Vali Baruş sürücüleri, emniyet kemeri takmaları ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardı. Bayram boyunca herhangi bir sorun yaşanmaması ve sağlıklı bayram geçirilmesi için Emniyet Genel Müdürlüğü nezdinde tüm il müdürlüklerinin gerekli hassasiyeti gösterdiğini belirttiler. Ayrıca Kurban Bayramı yoğunluğu nedeniyle muhtemel trafik kazalarını en aza indirmek, can ve mal kaybını önlemek amacıyla büyük bir seferberlik başlattıklarını söylediler.

 

Ardından Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş Elazığ’a gitmek üzere Malatya'dan ayrıldı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Emniyet, Genel, Müdürü, Mehmet, Aktaş, Malatya'yı, Ziyaret, Etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı