Haber Detayı
01 Ekim 2021 - Cuma 12:40 Bu haber 3668 kez okundu
 
DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av.Göksel Atlı Görevini Bıraktı
DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av.Göksel Atlı Aile eşinin Sağlık Problemleri Nedeni İle İlçe Başkanlığından İstifa Ettiğini Açıkladı
Siyaset Haberi


DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av. Göksel Atlı İstifa Etti.

 

DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av. Göksel Atlı Parti İlçe Başkanlığından İsitfa Ettiğini Badın Yoluyla Açıkladı.

DEVA Partisi Battalgazi ilçe Başkanı Av. Göksel Atlı'nın Açıklaması Şöyle ; 

18.10.2020 tarihinden bugüne kadar büyük bir onurla yürütmüş olduğum Demokrasi ve Atılım Partisi Battalgazi ilçe Başkanlığı görevimden eşimin sağlık problemleri nedeniyle aileme daha fazla vakit ayırmak zorunda kalacak olmam, ve dolayısıyla bu durumun parti çalışmalarında aksaklığa sebep teşkil edebileceği endişesiyle istifa ediyorum.

 

Bu aşamada herhangi bir yanlış anlaşılmaya veya maksatlı bir habere sebebiyet vermemek adına ifade etmeliyim ki; Battalgazi ilçe Başkanlığından istifa etmekle birlikte Büyük Kongre Delegasyon ve Parti Üyeliğim devam etmektedir. Hiç kuskusuz, bu ana kadar olduğu gibi bu günden sonra da halkımızın umudu olan Demokrasi ve Atılım Partisinin, iktidara giden yolda, mümkün olduğu kadar çalışmalarında yer almaya çalışacağım. Aynı şekilde tüm teşkilatımızın da aynı amaç doğrultusunda ilk günkü kararlılıkla çalışacağına olan inancım tamdır.

 

Bu şerefli ve meşakatli görevi yürütürken başta aynı yolda yürüme onurunu bahşeden tüm DEVA ailesine, sesimizi halkımıza duyurmak konusunda desteklerini esirgemeyen Basın ve Yayın Kuruluşlarına, çalışmalarını ve düşüncelerini esirgemeyen Sivil Toplum Kuruluşlarına ve gerek destekleriyle gerekse de umut dolu bakışlarıyla benim için en büyük motivasyon kaynağı olan halkıma teşekkür ederim.

Kamu Oyuna Saygıyla Duyurulur.

En derin saygılarımla.

Av.Göksel ATLI

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: DEVA, Partisi, Battalgazi, ilçe, Başkanı, Av.Göksel, Atlı, Görevini, Bıraktı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Anketler
Bugün Seçim Olsa Hangi Partiye Oy Verirsiniz ?
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı