Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 13:02 Bu haber 1191 kez okundu
 
CHP Arapgir İlçe Kadın Kollarından Örnek Kampanya
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arapgir İl Kadın Kolları ve üyeleri ihtiyaç sahipleri için kışlık giysi yardımı kampanyası başlattı.
Gündem Haberi


CHP Arapgir İlçe Kadın Kolları Başkanı  Gülderen Şahin'in öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına Arapgirde büyük ilgi gösterdi. Tamamen gönüllülük esasına dayalı yardım kampanyası hakkında bilgi veren Başkan Şahin Arapgir'den gerçekten ihtiyaç sahibi olan fakat ihtiyacım var diyemeyen kişilere araştırıyoruz. Bu vatandaşlarımız için kıyafet, okul kırtasiyesi topluyoruz. Bunların yanı sıra ayakabı okul çantası ve kışın öğrencilerin giye bilecek kışlık ayakabılar gibi eşyalara topluyoruz.Bizler, tamamen aracı görevi üstleniyoruz. Bir elin verdiğini diğeri görmüyor." dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arapgir İl Kadın Kolları ve üyeleri ihtiyaç sahipleri için kışlık giysi yardımı kampanyası başlattı. CHP İl Kadın Kolları Başkanı Gülderen Şahin ihtiyaç sahibi vatandaşlara çeşitli yardımlarda bulunduklarını belirterek, yardımları gizlilik içerisinde yaptıklarını söyledi. Kış aylarının gelmesiyle yeni bir kampanya başlattıklarını belirten Şahin şunları söyledi: "Bizim amacımız siyasi görüşü, düşüncesi ne olursa olsun gerçekten ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaşmak. Belki çok bir şey yapamıyoruz ancak bu soğuk havalarda giymeye ikinci bir giysisi olmayan vatandaşlarımızı mutlu edebilirsek ne mutlu bize. Arapgir'de gerçekten ihtiyaç sahibi olan fakat ihtiyacım var diyemeyen kişileri araştırıyoruz. Bu vatandaşlarımız için kıyafet, okul kırtasiyesi ve ayakkabı topluyoruz. Bizler, tamamen aracı görevi üstleniyoruz. Bir elin verdiğini diğeri görmüyor dedi.

Haber:malatyagundemozel.com

Kaynak: (MHA) - Malatyahaberajans Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: CHP, Arapgir, İlçe, Kadın, Kollarından, Örnek, Kampanya,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı