Haber Detayı
18 Haziran 2020 - Perşembe 18:52 Bu haber 3114 kez okundu
 
Böyle Gençlerle Ülkemiz ve Vatanımız Emin Ellerdedir
Başkan Zeki Dağ , Hekimhan Taşoluk Köyünde yaşayan Ortaokul öğrencisi Mehmet Durna, Okul Burs Parasını Biz Bize Yteriz Türkiye Kampanyasına Bağışlayarak ,Bu Milletin Gurur Kaynağı Olmuştur. Bu Milletin ve Bu Vatanın Böyle Gençlere İhtiyacı Vardır.
Gündem Haberi


Başkan Dağ, Mehmet Durna’yı Unutmadı, Ödüllendirdi

 

Anadolu Basın birliği Malatya Şube Başkanı ve Hekimhan Taşoluk ve Kaymak Mahalleri Dernek Başkanı Zeki Dağ, Mehmet Durna’yı unutmadı ve sahip çıktı. 

 

Malatyalı Ortaokul öğrencisi Mehmet Durna, burs parasını BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYE Kampanyasına bağışlayarak adeta insanlık dersi verdi.

 

Hekimhan Taşoluk ve Kaymak Mahallesinde oturan ve öğrenci olmasına rağmen kendisi küçük ve yüreği büyük Mehmet Durna, Devlet tarafından kendisine verilen 210 TL burs parasını “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM”  BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYE dayanışma kampanyasına bağışlamak istediğini belirterek, Jandarmadan yardım istemişti. Mehmet Durna’nın bu sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırmış, takdir toplamıştı.

 

Anadolu Basın Birliği Malatya Şube Başkanı ve Hekimhan Taşoluk ve Kaymak Mahalleleri Dernek Başkanı Zeki Dağ,  Mehmet Durna , Babaannesine, Babası ve yine Annesine şahsım ve yönetim kurulu arkadaşlarım adına kendilerine teşekkür ediyorum diyerek çeşitli hediyeler verdi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Böyle, Gençlerle, Ülkemiz, ve, Vatanımız, Emin, Ellerdedir,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı