Haber Detayı
29 Haziran 2020 - Pazartesi 12:35 Bu haber 3102 kez okundu
 
Binlerce Yıl Öncesi Kurulduk Kıyamete Kadar Var Olacağız
BBP Malatya Yeşilyurt Merkez İlçe Başkanı Ercan Altunkaya Kara Kuvvetlerinin kuruluşunun 2229'uncu yıl dönümünü nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi


BBP Malatya Yeşilyurt Merkez ilçe başkanı Ercan Altunkaya ; Türk Ordusu Binlerce Yıl Öncesi Kuruldu Kıyamete Kadar Mazlumun ve Hakkın Ordusu Olacaktır....

BBP Malatya Yeşilyurt Merkez ilçe başkanı Ercan Altunkaya Türk ordusunun temel unsuru olan Kara Kuvvetlerinin kuruluşunun 2229'uncu yıl dönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtti.

 

Tarihi şanlı-mübarek zaferlerle dolu olan,İlayı-ı Kelimetullah için asırlarca mücadele eden,mazlumların umudu, zalimlerin-teröristlerin korkulu rüyası, hudut güvenliğimizin teminatı Türk Kara Kuvvetleri Komutanlığı izin kuruluşunun 2229.Yılı kutlu olsun.


Kara Kuvvetlerinin, kutsal vatan topraklarının bütünlüğü ve güvenliği, asil Türk milletinin huzur ve refahı için yurt içinde ve sınır ötesinde icra edilen terörle mücadele operasyonlarında Türk Silahlı Kuvvetlerinin diğer unsurlarıyla uyum içerisinde, omuz omuza çalışarak bugüne kadar büyük başarılar elde ettiğini vurgulayan Başkan Altunkaya , bu başarıların elde edilmesinde kendisini mesleğine adayan, üstlendiği vazifeleri "ölürsem şehit, kalırsam gazi" anlayışı içerisinde yerine getiren kahraman ve fedakar Kara Kuvvetleri personeline ait olduğunu söyledi. 

 

Başkan Altunkaya Bu kuruluş yıl dönümü vesilesiyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi, ebediyete intikal eden kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle yad ediyor, hayatta olan kahraman gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aile fertlerine saygı ve şükranlarımı sunuyorum dedi. 

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Binlerce, Yıl, Öncesi, Kurulduk, Kıyamete, Kadar, Var, Olacağız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı