Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 10:44 Bu haber 3868 kez okundu
 
Battalgazi İlçe Emniyetinden Huzur Operasyonu
Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yapılan Şok Uygulamalarda 3 Adet Ruhsatsız Tüfek, (4,49gr Kannabinoid) ve (65 adet Lyrica) isimli uyuşturucu ve uyarıcı içerikli hap ele geçirildi.
Asayiş Haberi


Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Yaptıkları Operasyonlarda SİLAHLA YAĞMA suçundan Aranan Bir Kişi  ve  Bulgurlu Mahallesinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili 3 şüpheli yakalandı. Ayrıca Ruhsatsız Tüfekler, uyuşturucu ve uyarıcı içerikli  haplar ele geçirdi.

 

Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğü Tarafından Yapılan Açıklamada : 

23.12.2019 günü Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerce yapılan Şok Uygulamalarda 3 Adet Ruhsatsız Tüfek, (4,49gr Kannabinoid) ve (65 adet Lyrica) isimli uyuşturucu ve uyarıcı içerikli hap ele geçirilmiştir.

 

23.12.2019 tarihinde Taştepe mahallesinde yapılan uygulamada M. Ç. İsimli şahsın yapılan GBT sorgusunda Malatya 1.Ağır Ceza mahkemesince SİLAHLA YAĞMA suçundan 6 yıl 1 ay 10 gün kesinleşmiş hapis cezası olduğu anlaşılmış olup şahıs adli makamlara teslim edilmiştir.

 

20.12.2019 günü Bulgurlu Mahallesinde meydana gelen FAİLİ MEÇHUL Açıktan Hırsızlık olayı ile ilgili olarak Battalgazi İlçe Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekiplerce yapılan detaylı kamera incelemelerinde, suçta kullanılan araç ve hırsızlık konusunu gerçekleştiren (3) şüphelinin kimliği tespit edilmiş ve şüpheli şahıslar ekiplerimizce yakalanmıştır.

 

Şahısların yapılan GBT sorgusunda ise Hırsızlık suçundan kayıtlarının olduğu anlaşılmış olup Şüpheliler adli makamlara teslim edilmiştir.

 

Ayrıca şüphelilerin hırsızlık malzemelerini sattıklarını beyan ettikleri hurdacı şahıs hakkında ise Suç eşyasını satın alma veya kabul etme suçundan yasal işlem yapılmıştır.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Battalgazi, İlçe, Emniyetinden, Huzur, Operasyonu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı