Haber Detayı
02 Ocak 2020 - Perşembe 18:49 Bu haber 1259 kez okundu
 
Battalgazi Gençlik Kollarına Atama Yapıldı
Yeniden Refah Partisi Battalgazi İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına Nevzat Şimşek Atandı.
Siyaset Haberi


Malatya İl gençlik Kolları Başkanı Muhammed  Said Kurhan tarafından  Yeniden Refah Partisi Malatya İl Binasında yapılan toplantıda Battalgazi ilçe gençlik Kolları başkanlığına  Nevzat Şimşek atandı.


İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Kurhan yaptığı açıklamada;
Nevzat Şimşek`in Battalgaziye hayırlı olmasını temenni ederek, Battalgazi  için gece demeden gündüz demeden milli görüş çizgisinden hiç sapmadan canla başla çalışacağına inandığımız genç dinamik, Battalgaziyi bilen halkla herdaim iç  içe olan, dava şuru ile hareket eden davasının delisi olan bir arkadaşımızdır diyen Kurhan; Gençlik Kolları olarak 9 ilçede teşkilatlanmanın bittigini ve aktif olduğunu belirtti.

 

Yeniden Refah Partisi Battalgazi ilçe Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Nevzat Şimşek ise. Bu görevi  bana layık gören başta İl Başkanı Bilal Yıldırım, İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Kurhan ve Battalgazi İlçe Başkanı Mustafa Kasar'a teşekkür ettikten sonra; Rahmetli Erbakan Hocamızın açtığı bu yolda  Kıymetli Genel başkanım sayın Dr. Fatih Erbakan Başkanımın emir ve direktifleri  doğrultusunda Milli Görüş Davasının şaşmaz bir neferi olarak her zaman ve her an her türlü görev ve sorumluluk almaya hazırız, verilen bu görev ve sorumluluğu layıkı ile yerine  getireceğime Battalgazili gençlerle el ele vererek daha güzel yarınlar için çalışacağımıza  Söz veriyoruz dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Battalgazi, Gençlik, Kollarına, Atama, Yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı