Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 13:00 Bu haber 1499 kez okundu
 
Başkan Samanlı ; İnşallah El Birliği İle Öğrencilerimize Sahip Çıkacağız
MHP Battalgazi ilçe Başkanlığı 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim Yılının Başlamasıyla Beraber İhtiyaç Sahibi Okullara ve Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapmaya Başladı.
Eğitim Haberi


Başkan Samanlı ;"Her Kalem Bir Umut Olur, Her Umut Bir Çocuğu Kurtarır."  Kırtasiye Yardımı Kampanyasının Startını Verdi.


MHP Battalgazi ilçe Başkanlığı 2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim Yılının Başlamasıyla Beraber İhtiyaç Sahibi Okullara ve Öğrencilere Kırtasiye Yardımı Yapmaya Başladı. 

 

Milliyetçi Hareket Partisi MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı , Allah’ın izni ve Milletimizin Desteği ile İnşallah Kırtasiye İhtiyacı olan tüm evlatlarımızın ihtiyacını karşılamaya çalışacağız dedi.

 

"Her Kalem Bir Umut Olur, Her Umut Bir Çocuğu Kurtarır." Kampanyası  ile ihtiyaç sahibi öğrencilere iletilmek üzere Melekbaba Semt Konağında  düzenlenen törene , MHP Battalgazi ilçe Başkanı Mesut Samanlı ve Yönetim Kurulu Üyeleri İle Birlikte  Melekbaba Muhtarı Ali Demir ve Çok Sayıda Öğrenci ve Velisi Katıldı.


Milliyetçi Hareket Partisi MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı , Bugün burada  başlatmış olduğumuz "Her Kalem Bir Umut Olur, Her Umut Bir Çocuğu Kurtarır "  kampanyasının startını verdik.  2019 - 2020 Eğitim ve Öğretim Yılının başlamasıyla beraber ihtiyaç sahibi okullara ve öğrencilere kırtasiye malzemesi ve  çanta gibi gerekli malzemeleri dağıtmaya başladık. Bu kampanyada bizlere desteklerini esirgemeyen Hayır Sahiplerine , İş Adamlarına ve Tüm Hemşerilerime Şahsım , Partim ve Teşkilat Arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum.   

 

MHP Battalgazi İlçe Başkanı Mesut Samanlı,  geçtiğimiz yılda ilçe teşkilatı olarak yeni öğretim eğitim yılında öğrencilere kırtasiye yardımı kampanyası başlattıklarını belirterek, “2019-2020 eğitim öğretim yılı dolayısıyla 170 bin üzerindeki öğrencimizin eğitime başlayacağı bu günlerde tüm öğrencilerimize başarılı bir yıl diliyorum. Geçen yıl başlattığımız ihtiyaç sahibi öğrencilerimize kırtasiye yardımı kampanyamızı bu senede yapmak İçin niyetlendik. “dedi.

 

Geçen hafta başlattığımız “Her kalem bir umut olur, Her umut bir çocuğu kurtarır” adı ile duyurduğumuz kampanyamızda kısa sürede yoğun katılım gösteren vatandaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.1000 öğrenciye ulaşmak İçin çıktığımız bu yolda şuana kadar 700 öğrencimize ulaşacak sayıya çok şükür kavuştuk. Milli birlik beraberlik konusunda hassas olan vatandaşlarımızın Türkiye’nin her yerinden ve yurt dışından kampanyamıza katılmaları bizleri fazlasıyla duygulandırmıştır. Yardımlaşmanın öneminin kaybolmamış olması gelecek içinde bizlere umut vermiştir. Bugün ilk dağıtımımızı Malatya Yeşilyurt ilçemizin gelir seviyesi düşük hemşerilerimizin çoğunlukta yaşadığı Melek baba mahallemizde 120 öğrencimizle başladık.

 

Önümüzdeki hafta okullarımızın açılmasıyla birlikte inşallah 1000 öğrencimize ulaşacak sayıda kırtasiyelerimizle kardeşlerimizle bir araya gelip eğitim öğretim yılına moralle başlamaları açısından yardımlarımızı ulaştıracağız.

 


Başkan Samanlı Bundan sonrada ihtiyaç sahibi  Öğrenciler için Kırtasiye Yardımı" kampanyasına Tüm Malatya'lıların desteklemesi çağrısında bulunuldu.


Melekbaba Muhtarı Ali Demir ise böyle anlamlı bir kampanya başlatan ve ihtiyaç sahibi öğrenci ve okullara yardımda bulunan başta MHP Malatya İl ve Battalgazi İlçe Teşkilatına Başkanımız Mesut Samanlı ve yol arkadaşlarına , bu yardımların öğrencilerimize ulaşmasını sağlayan ve destekte olan tüm Hayır sahiplerine şahsım ve mahalle halkı adına teşekkür ediyorum. İnşallah tüm Malatya’lılar , İş Adamları , STK’lar da bu duyarlılığı gösterir ihtiyaç sahibi hiçbir öğrencimiz ve velimiz kalmaz dedi. 

 

MHP Battalgazi ilçe Başkanlığı Tarafından Başlatılan Kampanyada Destek Olmak İsteyen Hayırsever Vatandaşların Kışla Caddesi adresinde bulunan İlçe Başkanlığına şahsen ve 0553 080 1071 ve 0 532 556 7287 numaraları arayarak yardımlarda bulunabilecekleri belirtildi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Samanlı, ;, İnşallah, El, Birliği, İle, Öğrencilerimize, Sahip, Çıkacağız,
Haber Videosu
Diğer Fotoğraflar
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı