Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 22:53 Bu haber 4087 kez okundu
 
Başkan Sait Aybak’ın Kurban Bayramı Mesajı
Adıyaman 1954 Spor ve Battalbey Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Evkur Yeni Malatyaspor As Başkanı Sait Aybak ,Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Gündem Haberi


Adıyaman 1954 Spor ve Battalbey Grup Yönetim Kurulu Başkanı ve Evkur Yeni Malatyaspor As Başkanı Sait Aybak'ın Bayram Mesajı

 

Başkan Sait Aybak, Kurban Bayramı’nın ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışının olduğunu kaydetti.

 

Kurban Bayramı’nın Hz. İbrahim’in sadakatini ve Hz. İsmail’in teslimiyetini hatırlattığını kaydettiği mesajında, “Bayramlar; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Bayramlaşmak barışmak, kucaklaşmak ve yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Bayramlarda dargınlıklar, küskünlükler unutulup bütün olumsuzluklar bir tarafa bırakılır. Kurban Bayramı da Allah’a adanan ve Allah adına kesilen kurbanların ihtiyaç sahipleri ile paylaşıldığı, kardeşlik örneklerinin en güzelinin yaşandığı kutlu bir zaman dilimidir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın, bizleri birbirimize her zamankinden daha çok yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini diliyor; milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Sait, Aybak’ın, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı