Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 23:00 Bu haber 4107 kez okundu
 
Başkan Nevzat Öztürk , Kurban Bayramınız Mübarek Olsun
Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk , Kurban Bayramı Nedeniyle Bir Mesaj Yayınladı.
Gündem Haberi


Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk'ün Kurban Bayramı Mesajı Şöyle ;

Yüce Yaradan’ın, biz Müslümanlara armağan ettiği, dini ve milli değerlerimizi yücelten, rahmet ve bereket dolu Kurban Bayramına bir kez daha erişmiş olmanın verdiği mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz.

 

Temennim birliğimizin, varlığımızın ve geleceğimizin kurban edilmeden, her günümüzün bir bayram günü gibi geçmesi, her anımızın iyilik ve doğrulukla zenginleşmesidir. Milletçe sahnelenen tüm oyunlara, tüm sinsiliklere ve tüm provokasyonlara fırsatçılara, hain niyetlere ve fitne odaklarına göz açtırmayacak ve kışkırtmalara da gelmeyecektir.

 

İslam toplumlarında, dini bayramlar, yaşamımızın en önemli günleri olmakla beraber, insanlar arasındaki yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının en üst seviyeye ulaştığı, ayrıca kimi kırgınlıkların unutulduğu, hoşgörünün, sevginin ve muhabbetin daha da hakim olduğu, tüm insani yaşamımızın farklı bir şekil aldığı, önemli ve ayrıcalıklı günlerdir.

 

Bu mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle, ilçemizin, ülkemizin ve tüm İslam toplumlarının birlik ve beraberlik içerisinde olmasını, bayram günlerindeki coşkunun, sevginin ve muhabbetin ömrümüzce devam etmesini diliyorum.  Ayrıca dünyada İslam toplumlarında ve ülkemizde yaşanan tüm sıkıntıların da sona ermesi umuduyla, değerli halkımızın ve tüm İslam ülkelerinin mübarek Kurban Bayramını kutlar, daha nice bayramlara ulaşabilmek temennisiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Nevzat, Öztürk, ,, , Kurban, Bayramınız, Mübarek, Olsun,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı