Haber Detayı
25 Mart 2020 - Çarşamba 16:45 Bu haber 2121 kez okundu
 
Başkan Metin Akyüz “Birlik ve Azim Başarıyı Getirecektir.”
Arapgirspor Kulübü Başkanı Metin Akyüz Yönetim, Teknik Kadro ve Futbolcularımızla hedefimizde ŞAMPİYONLUK parolası ile devam ediyoruz.
Spor Haberi


BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI
Arapgirspor Kulübü Başkanı Metin Akyüz  Arapgirspor  Camiası Olarak Kenetlenirsek “Birlik ve Azim Başarıyı Getirecektir.” dedi.

Arapgirspor Kulübü Başkanı Metin Akyüz Kulübümüz zor ama yılmayan tavrıyla başarılarla dolu zamanlardan geçmektedir. Gerek bölgede, gerek ilçe bazında yapılan lobi faaliyetleri gün geçtikçe ağırlığını htirmektedir. Bu nedenle siz değerli haklımızdan sahadaki emeğimizin yansıması olacak bir duruşun üyesi ve gerçek birer neferi olacaktır. Zaman muhalefet değil destek zamanıdır.


Arapgirspor olarak; hedefine şampiyonluğu koymuş ve bu hedefe inanmış bir kadro ile yolumuza devam ediyoruz. Yönetim, Teknik Kadro ve Fulbolcularımızla hedefimizde ŞAMPİYONLUK parolası ile devam ediyoruz. Karşımıza çıkacak her ne engel olursa olsun, yılmayacağımızı ve günün sonunda rakiplerimiz, bize karşı duran tüm unsurlarda dahil olmak üzere kendimizi alkışlatacağımız o kutlu günün sabırsızlığı içerisindeyiz. 


“Birlik ve Azim Başarıyı Getirecektir.” 

Bu birliğin daha sağlam temellere ulaşması için yönetim kurulumuzun aldığı karar gereği idari kadromuzda değişikliğe gidilmiştir. Başkan yardımcığı görevine Abdullah KAYA, Alt yapı sorumluluğu görevine Onur KELEŞER, İdari menejerlikk görevine Burak KORKMAZ getirilmiştir. İdari görevlerinde yeni başarılara Arapgir halkının da desteği ile olaşacağına inandığımız arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar dileriz.

 

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Metin, Akyüz, “Birlik, ve, Azim, Başarıyı, Getirecektir.”, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı