Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 00:27 Bu haber 2667 kez okundu
 
Başkan Koca’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
Malatya Kale İlçesi Belediye Başkanı Murat Koca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı.
Gündem Haberi


Başkan Koca’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Malatya Kale İlçesi Belediye Başkanı Murat Koca 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Koca her şartta ve her zorluğa rağmen halkın haber alma hakkı için çalışan basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Başkan Koca yayımladığı mesajda, “ Basın, halkı haberdar etmek ile beraber halkı bilgilendirme yönünde de önemli bir konuma ve etkiye sahiptir. Toplumsal yaşamda basının yerini ve önemini görmezden gelemeyiz. Demokratik hayatın olmazsa olmazlarından olan haber alma ve haber yayma özgürlüğünün en etkili aracı olan basın, demokrasimizin gelişmesine de büyük katkı sağlamaktadır.

Günümüz dünyasında gelişen teknoloji ile birlikte yazılı, görsel ve işitsel kitle iletişim araçları ile gerek ülkemizde ve gerek de dünya genelinde yaşanan gelişmeleri anbean bizlere ulaştıran basın-yayın çalışanlarının yaptıkları görev kutsaldır.

Hızlı, doğru ve tarafsız bir bakış açısı ile yayıncılık yapan, her türlü zorluğa rağmen halkın haber alma özgürlüğünü yerine getirmeye gayret gösteren değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Koca’dan, 10, Ocak, Çalışan, Gazeteciler, Günü, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı