Haber Detayı
30 Temmuz 2020 - Perşembe 23:03 Bu haber 4081 kez okundu
 
Başkan İhsan Akın'ın Kurban Bayram Mesajı
Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın, Kurban Bayramı Nedeni İle Bir Bayram Mesajı Yayınladı.
Gündem Haberi


Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan Akın'ın Bayram Mesajı

 

Başkan İhsan Akın, Kurban Bayramı’nın ruhunda Hakka yakınlık ve halka fedakârlıkta bulunma anlayışının olduğunu kaydetti.

 

Malatya İli Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı İhsan AkınKurban Bayramı’nın Hz. İbrahim’in sadakatini ve Hz. İsmail’in teslimiyetini hatırlattığını kaydettiği mesajında, “Bayramlar; sevginin, şefkatin, vefanın, merhametin, dayanışmanın doruk noktaya ulaştığı günlerdir. Bayramlaşmak barışmak, kucaklaşmak ve yardımlaşmaktır. Bayramlar, paylaştıkça anlam kazanır. Bayramlarda dargınlıklar, küskünlükler unutulup bütün olumsuzluklar bir tarafa bırakılır. Kurban Bayramı da Allah’a adanan ve Allah adına kesilen kurbanların ihtiyaç sahipleri ile paylaşıldığı, kardeşlik örneklerinin en güzelinin yaşandığı kutlu bir zaman dilimidir. Bu duygu ve düşüncelerle mübarek Kurban Bayramı’nın, bizleri birbirimize her zamankinden daha çok yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmesini diliyor; milletimizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, İhsan, Akın'ın, Kurban, Bayram, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı