Haber Detayı
06 Eylül 2019 - Cuma 14:01 Bu haber 1328 kez okundu
 
Başkan Hadi Dursun Adıyaman 1954 Spor Kampını Ziyaret Etti
Sultangazi Malatyalılar Dernek Başkanı Hadi Dursun ve Yönetimi Bolu Kampında Bulunan Adıyaman 1954 Spor Kulübünü Ziyaret Etti.
Gündem Haberi


Sultangazi Malatyalılar Dernek Başkanı Hadi Dursun,  Adıyaman 1954 Spor Kampını Ziyaret Etti

 

Sultangazi Malatyalılar Dernek Başkanı Hadi Dursun ve Yönetimi Bolu Kampında Bulunan Adıyaman 1954 Spor Kulübünü Ziyaret Etti.

 

Başkan Hadi Dursun ,   Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Sait Aybak ile çok uzun zamandır bir dostluğumuz var. Kendisi ile birlikte Yeni Malatyaspor Yönetiminde yaklaşık 4 yıl birlikte görev yaptık. Yeni Malatyaspor’umuzun 2. Lig’den 1.Lig’e ve oradan da Şampiyon olarak Süper Lig’e çıkmasında büyük emek ve gayretlerimiz oldu.  Sait Aybak  Başkanımın Yönetim Kurulu Başkanı Olduğu Battalbey Çiğköfte yaklaşık 4 yıl Yeni Malatyaspor’umuzun Göğüs Sponsoru oldu.  Birlikte çok güzel başarılara imza attık.  

 

Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Sait Aybak Başkanım İnşallah Yeni Malatyaspor’daki başarısı ve tecrübesi ile kardeş takımımız olan Adıyaman 1954 Spor’uda  tekrar o eski 2. Lig’de ki yerine oradan da İnşallah Süper Lig’e taşır.  

Bizleri burada  Kampta misafr eden  Değerli İşadamı Ve Aynı Zamanda Adıyaman 1954 Spor Kulüp Başkanı Sait Aybak'a  , Yönetim Kurulu Üyelerine , Teknik Ekip ve Futbolcu Kardeşlerimize Başarılar diliyorum..   İnşallah 2019 – 2020 Futbol Sezonunda Şampiyon olup  Adıyaman’ı hakkıyla temsil ederler dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Hadi, Dursun, , Adıyaman, 1954, Spor, Kampını, Ziyaret, Etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı