Haber Detayı
30 Kasım 2020 - Pazartesi 16:31 Bu haber 4074 kez okundu
 
Başkan Gürkan ; Pütürge'de Yapılan Yatırımları İnceledi
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesinde Belediyenin yaptığı yatırımları yerinde inceledi.
Gündem Haberi


Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Pütürge ilçesine bağlı Ulutaş ve Korucak mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Gürkan, “Arkadaşlarımız bu ücra noktalarda çok güzel çalışma örnekleri sergilemişler. Bu çalışmaları yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Mahalle yollarının yapılmasından dolayı teşekkür eden Ulutaş Mahalle Muhtarı Muharrem Hasar, “Mahalle yollarımız asfaltlandı, yapılan hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Bu hizmetlerde emeği geçen Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Korucak Mahalle Muhtarı İrfan Tendi Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı sevdiklerini belirterek “Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’a mahallelerine yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Mahallemize yapılan hizmetlerden dolayı da emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Ulutaş ve Korucak mahallelerinin ortak noktasında buluştuklarını belirten Pütürge Belediye Başkanı Mikail Sülük, “Burada yapılan hizmetlerden dolayı Pütürgeliler adına teşekkür ediyorum. Yapılan çalışmalarla Ulutaş ve Rütan Sincik’e bağlandı. Yapılan bu hizmetlerden dolayı şahsınızda emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Biz sizden şevk aldık. Siz başlarken, hizmetten yana bizden korkmayın dediniz. Gerçekten artık hizmetten yana korkmuyoruz. Önümüzdeki yılda kalan hizmetlerin bitirileceğini ifade ettiniz. Bizde emrinizdeyiz elimizden gelen desteği vereceğiz” dedi.

 

Ulutaş ve Korucak mahallelerine yapılan hizmet ve yatırımları yerinde incelediklerini belirten Başkan Gürkan, “Muhtarlarıma ve mahalle sakinlerine bu sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyesi olarak Malatya’nın her köşesinde yatırımlarımız devam ediyor. Arkadaşlarımız en ücra noktalarda bile çok güzel çalışma örnekleri sergilemişler. Bu çalışmayı yapan arkadaşlarımı kutluyorum. Pütürge Belediye Başkanımızın ifade ettiği gibi ekiplerimiz tarafından genişletme ve asfaltlama çalışmalarının tamamlandığı yolumuzdan vatandaşlarımız Adıyaman’ın Sincik ilçesine ulaşabileceklerdir. Bu çalışmaları gerçekleştiren bu yol aksını açan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bölge halkına ve mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Gürkan, ;, Pütürge'de, Yapılan, Yatırımları, İnceledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı