Haber Detayı
29 Ekim 2019 - Salı 14:21 Bu haber 1236 kez okundu
 
Başkan Göksu'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı
MAFED Ankara Malatya Dernekler Federasyonu ve MASTÖB Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 96. yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Gündem Haberi


MAFED Ankara Malatya Dernekler Federasyonu ve MASTÖB  Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği Ankara Şube Başkanı Kamil Göksu Cumhuriyet'in 96. Kuruluşu nedeniyle ( 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ) Bir Mesaj yayımladı. 

 

Başkan Kamik Göksu'nun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı şöyle ;

"Cumhuriyetimizin ilanının 96’inci yıldönümü olan bugünü büyük bir sevinç ve gururla kutluyor, milletçe bu heyecanı paylaşıyoruz. Cumhuriyet; Türkiye’nin bölünmez bütünlüğünün teminatı, birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimizde olmaz denileni başardığımızın kanıtıdır.

 

 ‘’Cumhuriyet’ in geleceğe büyük bir ümitle bakmamızı sağlayan gurur verici atılım ve başarıları, her türlü zorlu engelin aşılması konusunda bizlere güç vermesi dileğiyle Cumhuriyetimizin kuruluşunun 93. yıl dönümünü büyük bir gurur ve heyecanla kutluyoruz. Hepimizin büyük bir coşkuyla kutladığı bu bayram, tarihte eşine az rastlanan bir inanç ve azmin sonucu, bu toprakların bölünemeyeceğinin tarihi bir ispatıdır.

 

Milli Bayramlarımız ülkemizin sarsılmaz bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bir kez daha minnetle yâd edildiği manevi günlerdir.

 

Farklı dil, inanç ve kültürleri bir arada yaşatan, gönüllerimizi kaynaştıran büyük bir adalet ve barış medeniyetinin mirasçıları olan bizler kardeşçe birbirimizi kucaklayarak, birbirimize sımsıkı kenetlenerek aydınlık yarınlarımızı hep birlikte kuracağız.

 

Yaşadığımız bu mutlu gün vesilesiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kahraman silah arkadaşları ve aziz şehitlerimiz olmak üzere ülkemize, milletimize hizmeti geçenleri şükran ve minnet ile anıyor, milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum” dedi.

Kaynak: (Bülten ) - Bülten Haberler Editör: Hidayet ÖZPOLAT
 
Etiketler: Başkan, Göksu'dan, 29, Ekim, Cumhuriyet, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Arşiv
Modül 1


 

Haber Yazılımı